Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie o admina ~ BoNN.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BoNN.

Wiek:15

Doświadczenie (w byciu adminem):Dość duże, byłem adminem na wielu serwerach, ale też na MH DD2, więc może co niektórzy pamiętają, jak się sprawowałem.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

Staż w CS-sie: coś koło 3lat

Steam / NonSteam:STEAM

Dlaczego TY .!: Spędzam wiele godzin na serwerach Multi-Headowiskich, potrafię rozpoznać czitera (tak mi się wydaje), chciałbym pomóc adminom.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3h, zależy od tego ile mam nauki.

Kontakt: BoNN. | Multi-Head.pl

 

 

Tak, tak, tak wiem, że nie mam 30h wymaganych, ale co z tego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiek trochę mnie drażni ale w grze nie sprawuje problemów. Jest często na serwerze i zgłasza podejrzanych. Jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do 16 już nie wiele brakuje . Po za tym jesteś bardzo ogarnięty , miałeś admina na dd2 , aktywny na forum , zachowanie bardzo dobre na serverze tak jak i aktywność , 30 h dobijesz na spokojnie :) . Jestem na tak , powodzenia. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywny na forum, jesli chodzi o godziny, to tak jak pisal lovo, nie dlugo dobijesz tą 30stke, Wiek troszke sie rzuca w oczy, jednakze jak z Toba gralem wydawales sie byc, wporzadku ogarnietym chlopakiem. Ode mnie masz na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK.Dla mnie wiek o nicczym nie świadczy.Ważne że ogarniasz i że jesteś dużo na serwerze.A każdy nowy admin sie przyda ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłeś adminem na dd2, byłeś dobrym adminem więc naginam nieco zasady i powierzam Ci tę funkcję na serwerze FFA, mimo że nie spełniasz podstawowego kryterium jakim jest wiek.

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


akceptht.png



Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...