Skocz do zawartości
ELOELO

ping

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: PeQ.

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Reason: 'PinG'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '178.180.90.59'

[AMXBans] =======================================

 

 

Data i godzina: 00.31 26.09.2013

Nick admina/gracza, który zawinił:    PEQ

Dowody:http://www5.zippyshare.com/v/77788031/file.html

Świadkowie: hltv

Uzasadnienie: ping na serwerze jest do 130 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grałem wtedy na serwerze, nie widziałem, aby twój ping przekroczył chociaż raz sumę 130. Co prawda miałeś 100+, ale to jest ping z którym gra w dzień 20% ludzi, więc ban niesłuszny.

 

 

 

@adikoss2, naprawdę jestem ciekaw gdzie Ty tam dopatrzyłeś się 130-200 pingu ...

 

 

 

@ELOELO, ile ma ten karp w twoim avatarze?, jeśli to w ogóle karp, bo nie jestem pewien :D.

 

 

 

@edit, No to pięknie, ja ostatnio złapałem 60cm ważył około 5kg, strasznie nabity był skubaniec, ale na hodowlanym :>.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Grałem wtedy na serwerze, nie widziałem, aby twój ping przekroczył chociaż raz sumę 130. Co prawda miałeś 100+, ale to jest ping z którym gra w dzień 20% ludzi, więc ban niesłuszny.

 

 

 

@adikoss2, naprawdę jestem ciekaw gdzie Ty tam dopatrzyłeś się 130-200 pingu ...

 

 

 

@ELOELO, ile ma ten karp w twoim avatarze?, jeśli to w ogóle karp, bo nie jestem pewien :D.

 

 

ma ponad 50 cm wazyl 3.6 kg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Elo elo tobie zawse ping skacze do 150 :) i nie klam .

 

I nie oklamuj nas bo wiemy jak tobie pingi skaczza to whodz na serwer i bende tobie ss'y robic i sie pszekonasz :).

 

 

 

 

 

I ping na serwie do 120 :) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście ping jest od 120 lub 130 do banowania za ping :P  Więc z tego co mi wiadomo ban byl dawany na 149 pinga więc ban był słuszny...

 

Wiadomość dla Ciebie Elo Ty masz ping 120 praktycznie cały czas a jak Ci poskoczy to masz po 200 :P

 

Więc co mają Cie nie banować jeżeli przy 200 to co dasz skargę ?

 

Postawie Ci ultimatum 130 jest dozwolone na max jeżeli Ci przekroczy dostaniesz bana na 5 minut a następnie na 30 minut... Oczywiście zgodnie z regulaminem.

 

Pozdrawiam Salezian44 Opiekun CoD-MoD.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga wyjaśniona . Ban słuszny . ELOELo , musisz coś z tym zrobić , bo o ile pamiętam , to twój PING zawsze był wysoki , ale admini Cię za to nie banowali , teraz już tak .;) Salezian przedstawił Ci sytuację więc dostosuj się do niej .

 

 

 

// zamykam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...