Skocz do zawartości
blurred

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć skargę na Administratora jar|luki. Poniewaz piszę do niego na u@, ze gracz unnamed ma aktywne 4 bany za czitowanie, po 1 minucie dostaje on bana na 5 min z powodem zmień nick. To jest jakiś smiech na sali ogolnie zero zaangarzowania ze strony tego admina. Woli grac na serwerze niz go ogarniac, skoro nie ma na to czasu i woli grac to moze niech zrezygnuje z tej funkcji?

 

 

 

SSy to w ogole sa robione na odpierdziel zero spectowania tylko z marszu sa chyba robione bo co leci ban za ss to zadnego administratora na spect nie widac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


napisz jeszcze do Ewy Drzyzgi może zaprosi Cie do siebie .

 

Jedna podstawowa kwestia jeżeli w amx masz dostęp do IP graczy to jestes kozak bo na forum widze cie jako zwyklego usera no ja osobiscie takiego dostepu nie mam zatem jak idzie wywnioskowac (tylko trzeba chwile pomyslec) nie mam jak sprawdzic czy to jest ten sam gracz czy poprostu nick systemowy nadawany przy grze bo tego pewnie rowniez nie wiesz 

 

 

 

@@ serwer nie tylko takie placzace niewiasty jak ty ktore mysla ze sa tutaj bogami :) bankowo nie bedziesz mi mowil co mam robic i jak adminowac

 

ostatnia edycja wiecej nie bede komentowal tej dziecinady 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jeżeli ma zmienne ip to także zobaczysz czy to ten sam gracz tak samo jak świnia niebo. A i tak byś mu bana nie dał bo jestes zbyt leniwy, zeby go sprawdzić :).

 

 

 

Te mądrości z Ewa Drzyzgą zachowaj dla siebie. Bo własnie takimi tekstami pokazujesz jak zależy Tobie na serwerze, zlewasz takie sytuacje tak samo jak i serwer.

 

 

 

Pozdro 600 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...