Skocz do zawartości
Gość

OMGanner

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: OMGanner

Godzina, data zdarzenia: 22:00

Mapa: de_dust2

Serwer: dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:19531792

Uzasadnienie: Nie dostałem bana za modele, tylko za podejrzenie wh, bądź aima, nie wiem. Co więcej jeśli dobrze pamiętam, to przy poprzednich 5-6 banach screeny były z normalnymi modelami, czyli sytuacji to nie zmieniło, gram jak gram, bez względu na to czy model jest standardowy, czerwony, czy chociażby miałby być nawet różowy. Jeżeli ktoś nie potrafi grać to model mu w tym nie pomoże, bo w ciemnych miejscach kolorowe widać równie źle co normalne modele. Może jeszce powinno się banować za zmieniony model broni, paki, albo rękawiczek gdyby były różowe. I swoją drogą ciekawe jak regulamin można znać, kiedy się go nie czytało, bo człowiekowi nie wpadnie do głowy że za coś tak błachego jak podmiana modeli na serwerze ffa może być perm. Większość serwerów ma regulaminy takie same, tylko inaczej formułowane, więc bez czytania idzie się domyśleć co w nim jest. Z wyjątkiem takich punktów jak podmiana modeli (WTF?), tak jakby to było oszustwo. :) Niech ktoś z czerwonych się wypowie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. Zakaz używania modeli, które ułatwiają grę (np. tt-czerwony, ct-niebieski)

 

16. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia nas z jego przestrzegania.

 

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/4456-regulamin-serwera-only-dd2/

 

 

 

Chyba nic więcej dodać nie muszę. Zmienione modele postaci zdecydowanie ułatwiają grę. Jedyne wyjście, z jakiego możesz skorzystać żeby dostać UB, jest zrobienie WŁASNORĘCZNIE 100 reklam. Temat zostawiam jednak otwarty, na wypadek gdyby ktoś jeszcze chciałby się udzielić. Jeżeli zrobi się spam, rozdam kilka punktów ostrzeżeń i temat zamknę. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ewentualnie mogę jeszcze grać, używając innego steama, chociaż wolałbym na tym. I co do innego konta, to nie będzie to ani podszywanie, ani granie na aktywnym (bo konto nie to samo), a modele zostawię standardowe. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...