Jump to content
Guest

OMGanner

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: OMGanner

Godzina, data zdarzenia: 22:00

Mapa: de_dust2

Serwer: dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:19531792

Uzasadnienie: Nie dostałem bana za modele, tylko za podejrzenie wh, bądź aima, nie wiem. Co więcej jeśli dobrze pamiętam, to przy poprzednich 5-6 banach screeny były z normalnymi modelami, czyli sytuacji to nie zmieniło, gram jak gram, bez względu na to czy model jest standardowy, czerwony, czy chociażby miałby być nawet różowy. Jeżeli ktoś nie potrafi grać to model mu w tym nie pomoże, bo w ciemnych miejscach kolorowe widać równie źle co normalne modele. Może jeszce powinno się banować za zmieniony model broni, paki, albo rękawiczek gdyby były różowe. I swoją drogą ciekawe jak regulamin można znać, kiedy się go nie czytało, bo człowiekowi nie wpadnie do głowy że za coś tak błachego jak podmiana modeli na serwerze ffa może być perm. Większość serwerów ma regulaminy takie same, tylko inaczej formułowane, więc bez czytania idzie się domyśleć co w nim jest. Z wyjątkiem takich punktów jak podmiana modeli (WTF?), tak jakby to było oszustwo. :) Niech ktoś z czerwonych się wypowie..

 

 

Link to comment
Share on other sites


2. Zakaz używania modeli, które ułatwiają grę (np. tt-czerwony, ct-niebieski)

 

16. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia nas z jego przestrzegania.

 

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/4456-regulamin-serwera-only-dd2/

 

 

 

Chyba nic więcej dodać nie muszę. Zmienione modele postaci zdecydowanie ułatwiają grę. Jedyne wyjście, z jakiego możesz skorzystać żeby dostać UB, jest zrobienie WŁASNORĘCZNIE 100 reklam. Temat zostawiam jednak otwarty, na wypadek gdyby ktoś jeszcze chciałby się udzielić. Jeżeli zrobi się spam, rozdam kilka punktów ostrzeżeń i temat zamknę. :)

 

Link to comment
Share on other sites


Ewentualnie mogę jeszcze grać, używając innego steama, chociaż wolałbym na tym. I co do innego konta, to nie będzie to ani podszywanie, ani granie na aktywnym (bo konto nie to samo), a modele zostawię standardowe. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...