Skocz do zawartości
Gość

Rozmowa na ts3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DropSeeA.

 

 

 

Ip: 178.43.87.37

 

Godzina Kolo 8 Wieczur

 

 

 

Dostalem bana pod wplywem ze na ts wzieli mnie do adminuw serwera i jupic powiedzial ze ja jestem kox a ja odpowiedzialem ze jestem kox....

 

 

 

Ja myslalem ze hodzi mu o to ze jestem koxem czyli dobry ....

 

 

 

A pan glb zbanowal mnie "to pa"

 

 

 

 

 

I Prosze o ub lub wyjasnienie sprawy na ts bendzie latwo nie hce mi sie rozpisywac...

 

 

 

 

 

Ps"Pisalem z blendami dlatego ze mam angielski system i nie moge robic c z kreska itp ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś kox a kox miał bana na naszym TS :) po zmianie TS bany sie usunęły więc dostałeś :)

 

 

 

 

 

PS. Jesteś kox po 1. mam cie zapisanego na TS jako koxa bo jeżeli z kimś gadam to mi sie zapisuje jego nick w ts i zmienisz nick i tak będę wiedział kto ty :) po 2. Po głosie nawet widać że jesteś "KOX"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja myslalem ze ci hodzi ze jestem kox w cs czyli dobry no pozdr

 

...

 

 

 

 

 

Ziomek zobacz na starym ts..... wugule ja cie nie znam pisalem do cb dziaj pozdro a hodzilo mi o to ze jestem koxem z grze pacanie...

 

 

 

+ punkt ostrzeżeń za Pajaca, + drugi punkt za ortografię. /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HAHA nie znasz mnie to wytłumacz mi jakim sposobem mam cie zapisanego w kontaktach na TS ?

 

 

 

zsyr.png

 

 

 

Mnie nie oszukasz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Pisalem ze mam angielsiego windowsa ... takto wqczesniej bys mi odpisal ze jestem kox i dlaczego tego nie zrobiles sam sie teras wytumacz .....

 

 

 

2 czy tam 3 dni juz mnie widzisz pisalem do ciebie o range i teras nagle jestem kox tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i co mnie obhodzi jakis kox on co wam zawinil ja nie wiem co on odjebal ze sie na nazwe kox zucacie popersze popacz z kiedy to jest .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dość spamu. Zacznij kolejny taki wątek a ban będzie też na forum, a jak przegniesz zbanuję zakres IP.

 

 

 

//zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...