Skocz do zawartości
Gość

Neymar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS: Neymar Jr.

2. Wiek  16
3. Doświadczenie:  Jest :P
4. Mikro (obowiązkowe):  Jest
5. Ile dziennie poświęcasz na TS:  +1h, włączonego mam prawie cały czas, jak ktoś poprosił praktycznie zawsze wbijałem żeby doradzić.
6. Dlaczego wlasnie ty:  Ponieważ spędzam dużo czasu przy komputerze, siedzę często na TS3, chciałbym pomóc naszej serwerowni tak bardzo jak tylko się da na 4um, ts i serwerach :]
7. Co wprowadzisz na naszego TS:To co najważniejsze: Brak spin, kulturkę, szybkość działania i pewnie także miłą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Dlaczego wlasnie ty:  Ponieważ spędzam dużo czasu przy komputerze, siedzę często na TS3"

 

" Ile dziennie poświęcasz na TS:  +1h"

 

- Faktycznie, dużo czasu poświęcasz ts'woi.

 

Jestem na nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to samo co PeQ. Jestem na

NIE

. Nie widzę Cię wogóle na TS, jedynie przychodzisz wtedy jak chcesz się do kogoś "wysapać"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywny, pomocny, jest po mutacji, ma moderatora na forum, wiec leb na karku pewnie tez, a praca na TS nie jest ciezka.  Nie widze przeszkod, jestem na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Aktywny na ts3, pomocny. Pełni już funkcję moderatora i admina na serwie dd2 i nie ma z nim problemow. :) TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JESTEM JAK NAJBARDZIEJ NA TAK! SYMPATYCZNY, INTELIGENTNY, POMOCNY KOLEGA. MYŚLĘ, ŻE WPROWADZI ŁAD I PORZĄDEK :D z Fartem Neymar!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]odrzuc.png[/align]

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez Opiekuna TS. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Moderatora TS.

 

 

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...