Skocz do zawartości
BobSON

Skarga na admina LiptoN;*

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:13:30 2013-09-21

Nick admina/gracza, który zawinił:LiptoN;*

Dowody:HUBa Buba, Płetewka aka Nurek, gracze z coda 800 lvl

 

Świadkowie:HUBa Buba, Płetewka aka. Nurek,

Uzasadnienie:Administrator nie wykonuje obowiązków admina i gra sobie zamiast banować graczy za ping oraz wh i nie czyta wogóle ale to wogóle u@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie wykonuje obowiązków admina normalnie się sprawuje banuje sprawdzam czy ktoś nie ma wyższego pingu, a że czasami nie ma mnie na Cs i jestem afk to nie mam jak zobaczyć proste logiczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra dowody ci dam ale no chłopie 10 ludzi ci pisze że ten ma wh czy buguje klasy to ty nic tylko ProSatanek wszedł to odrazu uciekłeś na specta -,- żałosne poprostu żałosne. Dobra jak komuś to nie pasuje z moderatorów to niech dają te 10%.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku ja nie mam oczu z tyłu głowy nie widze wszystkiego więc koleś nie oczerniaj jak dowodów nie masz proste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry że w otwartym ale

Ja mogę być dowodem ??

Jak jeszcze nie dostałem praw admina i wbiłem na serwa to tak , latały 3 osoby na Wh+Aim i z 7/8 osób z pingiem 200+ i nikomu nie spadał, pisałem Liptonwi na u@ nie sory spamowałem ale stwierdziłem że jednak może tego nie zauważyć, ale jak na następnej mapie już miałem prawa admina i wbiłem na serwa to się po prostu przestraszyłem znowu latały osoby na cheatah a u@ było całe zawalone na zielono zgłoszeniami więc stwierdziłem znowu że jemu po prostu się nie chce , on ma admina chyba tylko po to żeby miał "szacunek na serwie" , nawet chodzili po txt a on to olewał , niedługo otworzę skargę na nowo i dam dowód na niego żeby nie było.

Boob dobrze zrobił że złożył skargę

 

Boob a dla cb żebyś znalazł ss'y

 

Wejdź w bibliotekę --> counter-strike ( prawym przyciskiem myszki ) --> zrzuty ekranu --> pokaż na dysku --> i tam masz wszystkie ss'y które robiłeś i bierzesz te służące jako dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...