Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

[ODRZUCONE]Podanie by PRYNCYPALKI - można spróbować

Recommended Posts

Guest Guest

Nick: PRYNCYPALKI

Doświadczenie (w byciu adminem): bardzo duże

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8 czasem jakiś plugin sie napiało.

Staż w CS-sie: 6/7 lat

Steam / NonSteam: Steam.

Dlaczego TY .!: Ponieważ jestem graczem przeciętnym, nie gram dla ranku lecz dla przyjemności. Dobrze się komunikuje z innymi graczami i nie wchodzę z nimi w konflikty. Ogólnie chodzi o zwalczanie cheatującej dzieciarni która ciągle rośnie w siłę. Znam się na tej posadzie, byłem kiedyś głownym adminem na bl, ale przeprowadzka i ponad miesięczny brak neta zmusiły mnie do oddania tej posady.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4/5h teraz przez tydzień też nie miałem internetu dlatego nie wchodziłem, teraz jest już ok więc dziennie będe grał po 4h moze 5.

Kontakt: steam : PRYNCYPALKI.

Wiem że nie spełniam wymagań, ale zawsze można spóbować.

Guest Guest

Wymagane 30h, masz niecałe 9h. Widuję Cię na serwerze, jesteś w porządku i personalnie nic do Ciebie nie mam, resztę kryteriów spełniasz, tylko te godziny ;/ Daj się trochę bardziej poznać, ode mnie NEUTRALNY ukierunkowany na TAK.

Pozdrawiam.

Guest Guest

Mimo braku godzin, licze ze w najblizszym czasie nadrobisz, dobrze mi sie z Toba gra, ogarniasz, zglaszasz cheaterow, na forum rowniez sie udzielasz, ogółem na TAK + nadrabiaj te godziny

Guest Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

odrzuc.png

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...