Skocz do zawartości
Gość

Skarga na HOudini

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepraszam cię bardzo. Ta przyznaje się powiedzialem. Jak nasz przeprosisz dam ub inaczej poczekasz. Chodziło o to że wyzywałes nas na ts powiedzialem ze jak przeprosisz todostaniesz ub w takim sensie ze nie przedluze ci bana za obraze Adminów cod mod oraz graczy tam siedzących typu np Japie@@@ole jakie lamu@sy. itp itd.

 

Po drugie Dawno powinienes dostac bana za zachowanie na ts. Wyzywasz cały czas spinasz sie o niewiadomo co ktos cie zabije a brak ci 1 fraga do nuke to zaaraz kur@@a japie@dole jeden frag do nuuke co za zje@by i to moze potwierdzic nie tylko karmel ale także Voltrow z którym sie duzo nie kumpluje.

 

 

 

Druga sprawa to u@ Zrozum na serverze jest tai spmap np ktoś uzyje ks napisze coś rzuci granata pasek sie szybko przewija ja naprawde nie patrze cały czas na u@ tylko również gram dla przyjemności nie tak jak inni dla spiny i fragów, top15.

 

 

 

Po trzecie jeżeli coś zrobił ktoś inny z Adminów typu zmiana mapki itp To prosze cie NIE WRZUCAJ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA.  Ja mam 17 lat więc nie wiem kto jest tutaj starszy. Ja mowilem ci na ts bo mowisz ze ja placze , karmel placze, patrykwojok placze ale to TY płaczesz najwięcej i wyzywasz.

 

 

Naprawde chłopcze opanuj się bo nie masz tutaj doczynienia z gówniarzami tylko z poważnymi ludzmi.

 

 

Mam nadzieje że dzięki mojemu postowi wszystko się wyjaśni.

 

Pozdrawiam Sheen.

 

 

 

//Edit.

 

Regulamin Ts3 Multi-Head.pl

 

6. Korzystając z TSa gracz zobowiązuje się do kulturalnego zachowania wobec wszystkich użytkowników kanału.

 

 

 

Zlamany przez ciebie kilkadziesiąt razy.

 

 

 

 

 

 

Świadkowie. Neymar,karmel,dktm,botanguero,voltrow,lipton,redis.

 

Niżej SS całej rozmowy w tamtym poście lecz równiez domagam się o 10-20% za kulture oraz za wyzywanie nas od gimbusów itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga dotyczy mnie, wiec sie wypowiem.

 

 

 

Gimbuz to nie obraza.

 

Gimbuz to uczen gimnazujm. Gdy ucznia liceum nazwe licealista, albo osobe pelnoletnia dorosly to tez mnie zbanujecie? ^^

 

 

 

Dowody o obrazaniu prosze przedstawic w postaci SS lub nagrania, a nie przekupianionych innych uzytkownikow, ktorzy malo wiedzili, a duzo wiedza ;]

 

 

 

 

 

 

 

Pozniej dopisze jakie Ty codziennie lamiesz punkty reuglaminu, bo na wiecej nie mam teraz czasu. Prosze nie zamykac od razu tej skargi ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Houdini.. Powiem ci tak ja byłem przy tym i weź mnie nawet nie denerwuj bo dużo bardzo dużo innych słów, nie tylko obraźliwe ale "kurw@,j@pierdole itp " (sory za słowa) i popierwsze admin cię uspokajał a ty dalej tak gadałeś nic do ciebie nie docierało.. Bo nie umiesz się zachować.. Bo przez głupie SS.. Musiałeś takich słów używać.. Admin ma prawo dać tobie SS bo dostał od gracza na u@ żeby ciebię sprawdził i admin dał ci SS.. a wtedy zaczołeś wyklinać....

 

 

 

 

 

Tyle z mojej strony

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie sytuacja wygląda bardzo prosto . Nie potrafisz się zachować , wyzywasz graczy , nie potrafisz opanować Emocji . Jak dla mnie Sheen przedstawił sprawę , dowody w tym temacie za bardzo nie są potrzebne , za dużo świadków którzy to potwierdzają uwierz mi nikt nie jest , jak ty to powiedziałeś "przekupiony" , a dowody prędzej czy później znajdą się. ;)

 

 

 

Ps : Gimbuz to jest obraza. :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od poczatku ...

 

 

 

Po pierwsze:

 

" Przepraszam cię bardzo. Ta przyznaje się powiedzialem. Jak nasz przeprosisz dam ub inaczej poczekasz. Chodziło o to że wyzywałes nas na ts powiedzialem ze jak przeprosisz todostaniesz ub w takim sensie ze nie przedluze ci bana za obraze Adminów cod mod oraz graczy tam siedzących typu np Japie@@@ole jakie lamu@sy. itp itd. "

 

Od kiedy dzial na SS jest do tego ? Dzial (jak sama nazwa wskazuje) jest do wstawienia SS i oceny ich przez osoby do tego upowaznione (nie do przedluzenia nieslusznych banow i wymigywanie sie od odbanowanie czystego gracza).

 

 

 

Po drugie:

 

" Druga sprawa to u@ Zrozum na serverze jest tai spmap np ktoś uzyje ks napisze coś rzuci granata pasek sie szybko przewija ja naprawde nie patrze cały czas na u@ tylko również gram dla przyjemności nie tak jak inni dla spiny i fragów, top15. "

 

Mam to wql komentowac? PIERWSZY punkt regulaminu admina mowi, ze admin jest dla gracza. Nie wiem czego w tym nie rozumiesz, ale postaram sie to wyjasnic jak przedszkolakowi. Jezeli ktos zglasza problem na U@ to Ty masz na to reagowac, a nie miec to w dupie i sobie grac.

 

 

 

Po trzecie:

 

" Po trzecie jeżeli coś zrobił ktoś inny z Adminów typu zmiana mapki itp To prosze cie NIE WRZUCAJ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA.  Ja mam 17 lat więc nie wiem kto jest tutaj starszy. Ja mowilem ci na ts bo mowisz ze ja placze , karmel placze, patrykwojok placze ale to TY płaczesz najwięcej i wyzywasz."

 

To, ze Tobie sie nie podoba mapa nie jest powodem do jej zmiany. Jako admin powienienes dac propozycje map i wybrac taka, na ktora bylo najwiecej glosow. Podam przyklad z dzis. W wyborze map bylo: asault, dd2, eldarado i westwood. Z wyboru wyszlo, ze najwiecej osob chce dd2 i westwooda, a Ty sobie na eldo zmienils, bo lubisz eldo. Mi nie chodzi o to, ze sobie zminiles mape na jaks tylko na to, ze zrobiles to celowo (tylko dlatego, zebym nie mial nuke - nie rozumiem tego kompletnie. Masz az takie kompleksy, ze musisz zmieniac mape, gdy ktos jest od Ciebie lepszy?

 

 

 

Po czwarte:

 

" Naprawde chłopcze opanuj się bo nie masz tutaj doczynienia z gówniarzami tylko z poważnymi ludzmi. "

 

Powazny czlowiek zmienia mape, gdy ktos jest od Niego lepszy? Powazny czlowiek nie wywiazuje sie ze "swoich" obowiazkow tylko przez to, ze ma to w dupie ? Powazny czlowiek jest jak choragiewka (z ktorej storny wieje wiatr tam sie ustawia) ? Mam wymieniac dalej ? Nie sadze.

 

 

 

Po piate:

 

" Regulamin Ts3 Multi-Head.pl

 

6. Korzystając z TSa gracz zobowiązuje się do kulturalnego zachowania wobec wszystkich użytkowników kanału."

 

To teraz ja Ci napisze, ktore punkty regulaminu Ty NOTORYCZNIE lamiesz.

 

- 1. Admin jest dla graczy i serwera - nigdy odwrotnie! -

druga czesc mojej wypowiedzi

 

- 3. Admin stara się nakręcać grę (np. za pomocą komunikacji głosowej w grze). Zachęcać do tego innych. -

sytuacja z dzisiaj, nie chciales mi dac UB nawet, gdy SS byly czyste (smiales sie, ze SS nie sa czyste i szukales dziury w calym)

 

-

4. Admini dokumentują (dema, screenshoty, logi) wykroczenia graczy, którym należy się Ban na dłużej niż 30h

-

chciales mi dac bana na tydzien, a to jest wiecej niz 30h, wiec teraz pokaz na to dowody, a nie jakies smieszne wypowiedzi tych, z ktorymi calymi dniami siedzisz na TS i gadasz (dowody w postaci dema, ss albo popros o sprawdzenie logow)

 

- 6. Głównym celem admina jest zaprowadzanie porządku na serwerze. Na drugim planie jest gra. Admin musi być stanowczy i konsekwentny. -

druga czesc mojej wypowiedzi

 

- 9. Sposób reagowania na łamanie regulaminu jest zależny od sytuacji np:- AFK`ujących na respie kickujemy, bluzgatorów ostrzegamy albo banujemy (czasowo) w zależności od postawy gracza -

afkowiczow kickujemy, a nie nabijamy sobie fragi (pomijam juz fakt, ze nawet jak ktos sie zbuguje na nano i nie da sie go zabic, a exp leci to sobie nabijasz

 

- 14. Każdy admin ma obowiązek zapoznać się z tym regulaminem, w pełni go przestrzegać oraz egzekwować przestrzeganie

przez graczy regulaminu serwera! -

podalem juz wystarczajaco duzo punktow regulaminu, ktore lamiesz, wiec pewnie sie z tym nie zapoznales

 

- 19. Jak admin wpadnie w minę to nie znaczy że była w złym miejscu.

-

bardzo czesto jak padasz to od razu banujesz za miny w przejsciu (z tym, ze w przejsciu mozna dawac miny) ^^

 

 

 

 

 

Nie osmieszajmy sie, ze slowo gimbuz jest obraza ^^ Rownie dobrze mozna powiedziec, ze za kazda Twoja obraze w moim kierunku: "nob z rakietami, bot z rakietami, itd." ^^

 

 

 

Jezeli masz jakis DOWODY, a nie pomowienie kierowane w moja strone (przez Twoich wyimaginowanych przyjaciol) prosze je TUTAJ wstawic, a nie wygadywac glupoty na moj temat i chciec za wszelka cene kogos zbanowac.

 

 

 

 

 

"Kto pod kim dolki kopie, sam w nie wpada"

 

 

 

/zielony kolor jest tylko dla moderatorów /Consecuente

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...