Skocz do zawartości
Gość

przechodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie. Da radę wrzucić na serwer plugin by można było przechodzić przez siebie na początku rundy ??

 

Bo większość za nim kupi broń i się ruszy to się inni wkurwiają i zaczynają wyzywać, a potem są bany ;>

 

A to przechodzenie przez siebie trwa tylko 3 sekundy, więc sądze, że też przydatne ;)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy to jest potrzebne?

 

Fakt nie byłoby blokowanie sie na respie, ale według mnie nie jest to potrzebne.

 

Szkoda smiecic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram na tym serwerze dość długo i uwierzcie ten plugin jest jak najbardziej przydatny, też wiele razy miałem tak że chciałem szybko kupić broń i lecieć rashować ale nie.... bo jakiś pajac musi blokować. Więc ja jestem za, chodźby przez te 3/4/5 sekund na początku rundy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem nie jest potrzebny ten plugin :) FFA, to nie Only DD2 i nie gra na nim 30 osób żeby wgrywać ten plugin ;) Da radę bez niego ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer ma tylko 22 sloty. Moim zdaniem niepotrzebne, taki plugin funkcjonuje przez całą rundę, a gra bez możliwości podsadzania jest.. Nieciekawa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rsn może zacznij czytać ze zrozumieniem ??

 

 

 

 

Cześć, mam pytanie. Da radę wrzucić na serwer plugin by można było przechodzić przez siebie na początku rundy ??

 

Bo większość za nim kupi broń i się ruszy to się inni wkurwiają i zaczynają wyzywać, a potem są bany ;>

 

A to przechodzenie przez siebie trwa tylko 3 sekundy, więc sądze, że też przydatne ;)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Na samym końcu jest napisane "A to przechodzenie przes siebie trwa tylko 3 sekundy", więc o jakich Ty mi tu calych rundach piszesz i podsadzaniach ??

 

Jest plugin, po którym ludzie mogą przez siebie przechodzić cały czas, ale ja piszę o zupełnie innym ... ;l

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny plugin, znam go, ale jest zbędny. A w dodatku bardziej zaawansowanym graczom może przeszkadzać, przykład - gdy na dd2 gracz ct chce skrócić drogę na galę z drugim graczem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nihooya a może zacznę? -,-

 

Nie znałem wersji pluginu z trzema sekundami, a z całą rundą owszem, nawet tu był o ile pamięć mnie nie myli, stąd moja pomyłka.

 

Co i tak nie zmienia faktu, że przy takiej ilości graczy wydaje mi się być zbędnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niepotrzebne, Consec ma racje, przy 10 osobach na respie, można na luzie wszystkich wyminac, a nawet jesli nie to, nie bedziecie raszowac jak wariaci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...