Skocz do zawartości
Gość

brak ogarniecia !!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow forum :)

 

 

 

Gram na serwerze juz dluzysz czas i zmagam sie z wielkim problemem, dosaje bany za free!! Wydaje mi sie ze dzieje sie to z tego powodu ze admini nie ogarniaja tego co sie dzieje na forum i serwerze. Dostalam raz bana w sumie to za nic bo po napisaniu prosby o undbana i dodaniu ss zostal anulowany!! Admin ktory mi dal bana chyba od tego czasu nie byl na forum i nie sprawidzil ze jest undban ,za kazdym praktycznie razem kiedy gram na serwie i zapewne on jest dostaje bana z adnotacja ze AKTYWNY !! To przeszkadza mi w grze i zniecheca mnie do grania na waszym serwerze a tak chyba nie powinno byc. Admini robia sobie co chca podczas gry nawet za ping jest odrazu ban a nie upomnienie tak chyba nie powinno byc a juz nie mowiac o tym zeby ktos mogl zwrocic uwage ! Jedna prosba traktujcie graczy jak ludzi a nie jak zwierzeta i orietujcie sie co sie dzieje na forum i serwie. Mam nadzieje ze ta sytuacja zostanie wyjasniona i wiecej sie nie powtorzy . Dodaje zalaczniki do tematu zeby nie bylo ze sobie cos wymyslilam .

 

Ban za dzisiaj 

 

 

 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : Karolcia : * 

[AMXBans] Reason : ' Aktywny ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl/amxbansdd2/ban_list.php 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 

[AMXBans] Your IP : ' 62.133.136

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin,który dał Ci bana sugerował się amxbans'em,a tam miałaś cały czas aktywnego.Adminom przypominam,że po użyciu narzędzia moderacji do przyznania UB,nie zapominamy o wejściu na serwer i odbanowaniu gracza.Przed wlepieniem aktywnego zerknijcie na forum i upewnijcie się czy na pewno wszystko się zgadza,aby unikać podobnych nieporozumień.

 

 

 

UB przyznany,wracaj do gry.

 

 

 

/Zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...