Skocz do zawartości
Gość

Skarga na SQN

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 18.09.2013r 16:25

Nick admina/gracza, który zawinił: SQN

Dowody:

Świadkowie: Cwaniak

Uzasadnienie: A więc spotkałem się z kolejnym naduzyciem władzy admina SQN. Tym razem mam już tego dość i zgłaszam skargę. Pierwszy raz słyszę o powodzie bana "PROWOKACJA". Admin powinien być osobą, która nie daje się wyprowadzić z równowagi i ewentualnie nie poddać się prowokacji. Ja i kilku innych graczy zwracali adminowi, że ma ping 20-300 i klatkuje tak bardzo, że nie można go wcale trafić (podkreślę, że nigdy wcześniej aż z takim klatkowaniem się nie spotkałem). Zbyt wysoki ping grac SQN miał już od mapy ELLDORADO gdzie także miał zwracaną uwagę (trwało to jakieś 15-20 minut). Chyba jasną rzeczą jest to, że wszystkich Nas (w tym adminów) obowiązują te same zasady, mylę się ? Wiem, że może to śmiesznie wyglądać, że piszę skargę za ban na 5 minut, ale mam już tego dość. Nadużywanie przez adminów władzy jest często spotykane i niestety często też przemilczane, stąd też moje wzburzenie i moja skarga. Wnoszę o zwrócenie uwagi graczowi SQN przez h@

 

 

 

// Następna skarga bez dowodów zostanie ukarana warnem / Lovonany.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


R44HIM, proszę pobierz i rozpisz demko. Nie masz dowodu na to, że grał na zbyt wysokim pingu. I ban za prowokacje też się zdarza, gdy gracz mysli że jest nietykalny, prowokując admina-dostaje bana. Nie wiem jak było. Czekam na rozpisanie demka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UWAGA ! Skargi bez dowodów będą karane warnem na forum. Napisales i ewentualnie nie poddac sie prowokacj. Nie poddalem sie jej tylko ukaralem ciebie zgodnie z taryfikatorem. To ze gramy na jednym serwerze nie daje graczom pozwolenia na pisanie w moim kierunku takich rzeczy. Nie jestem w stanie teraz wkleic konsoli ale bede szukal wsrod ssow mam nadzieje ze znajde z owej sytuacji. Ocene pozostawie h@ ale nie zaleznie od werdyktu nie pozwole graczom na okazywanie braku szacunku i kultury . A tak na marginesie jakbys wyprowadzil mnie z rownowagi ban bylby nieco dluzszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SQN kolejna skarga w której gracze skarżą się na to ,że grasz na strasznych lagach , nie wiem jak jest w tej sytuacji , ponieważ nie ma dowodów .

 

Skargę tymczasowo zamykam , jak h@ będzie chciało podjąć jakieś działania , to otworzą .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...