Skocz do zawartości
Gość

co tu sie dzieje ????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym   porozmawiać z H@ DD2 ponieważ to co się u Ciebie dzieje H@ na DD2 to jest po prostu zal !!!!! po pierwsze bany za byle co !!! ok może iż tak zarzadziłeś . Po 2 admini graja na wh i im tego nikt nie udowodni. Po 3 ss to szczerze to  gów... wam daje  ja mogę grac na wh i ss wam  wyczyścić  po 3 minutach. Na serwer proponuje włożyć  hltv do nagrywania demek od tego ciężko się wywinąć   !!!! HD@ DD2 proszę odezwanie się do mnie na pw lub na email. Z mojej strony jak na razie to wszystko.Czekam na wasze wypowiedzi nie tylko adminów ale i też graczy ponieważ oni są najważniejsi bo bez nich ten serwer na pewno by nie był.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, nie wiem może mam problemy ze wzrokiem lub panel hostingu to kłamca ale widziałem na serwerze czasem HLTV. A nawet za każdym razem gdy na nim jestem. Nie rozumiem stwierdzenia bany za byle gówno. Jeśli masz podejrzenia o oszustwo któregokolwiek admina ściągnij demo lub je po prostu nagraj i wstaw na forum. Pamiętam jednak żeby je rozpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli piszesz skargę to najpierw się zastanów, a nie piszesz byle co. Bany za byle co? Dobre sobie jeśli admin daje "bana za byle co", to zrób ssa, rozpisz demko, bo napisać każdy potrafi, że dostał "bana za byle co/niesłusznego bana". Hltv jest więc człowieku.... gdzie Ty masz oczy o.O 

 

Tak jak powiedział Gbl jak twoim zdaniem admin "lata odpalony" to rozpisz na niego demko, a nie zasyfiaj nam forum nie potrzebnymi tematami. Screeny są robione w rozszerzeniu tga. więc wątpię, że przerobisz je w 3 minuty (a tak wgl wtedy ich "waga" się zmieni).

 

 

Podsumowując zamykam tą żenadę. 

 

 

//Zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...