Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

co tu sie dzieje ????

Recommended Posts

Guest Guest

Witam chciałbym   porozmawiać z [email protected] DD2 ponieważ to co się u Ciebie dzieje [email protected] na DD2 to jest po prostu zal !!!!! po pierwsze bany za byle co !!! ok może iż tak zarzadziłeś . Po 2 admini graja na wh i im tego nikt nie udowodni. Po 3 ss to szczerze to  gów... wam daje  ja mogę grac na wh i ss wam  wyczyścić  po 3 minutach. Na serwer proponuje włożyć  hltv do nagrywania demek od tego ciężko się wywinąć   !!!! [email protected] DD2 proszę odezwanie się do mnie na pw lub na email. Z mojej strony jak na razie to wszystko.Czekam na wasze wypowiedzi nie tylko adminów ale i też graczy ponieważ oni są najważniejsi bo bez nich ten serwer na pewno by nie był.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

Hmm, nie wiem może mam problemy ze wzrokiem lub panel hostingu to kłamca ale widziałem na serwerze czasem HLTV. A nawet za każdym razem gdy na nim jestem. Nie rozumiem stwierdzenia bany za byle gówno. Jeśli masz podejrzenia o oszustwo któregokolwiek admina ściągnij demo lub je po prostu nagraj i wstaw na forum. Pamiętam jednak żeby je rozpisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

Jeśli piszesz skargę to najpierw się zastanów, a nie piszesz byle co. Bany za byle co? Dobre sobie jeśli admin daje "bana za byle co", to zrób ssa, rozpisz demko, bo napisać każdy potrafi, że dostał "bana za byle co/niesłusznego bana". Hltv jest więc człowieku.... gdzie Ty masz oczy o.O 

 

Tak jak powiedział Gbl jak twoim zdaniem admin "lata odpalony" to rozpisz na niego demko, a nie zasyfiaj nam forum nie potrzebnymi tematami. Screeny są robione w rozszerzeniu tga. więc wątpię, że przerobisz je w 3 minuty (a tak wgl wtedy ich "waga" się zmieni).

 

 

Podsumowując zamykam tą żenadę. 

 

 

//Zamykam.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...