Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rudolf.

Wiek: 19

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem na FFA już wcześniej. Tym FFA.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Miljon

Staż w CS-sie: 4-5

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego TY .!: Bo jestem ogarem :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-5

Kontakt: PW, FB na życzenie

 

 

 

Dodatkowe uwagi: Co niektórzy może mnie pamiętają, Conse, Tarski, Lovo. Adminowałem tutaj pewien okres do początku wakacji, kiedy to wyjazd za granicę zmusił mnie do oddania stanowiska, aktualnie wróciłem i gram dalej, może być lekka przerwa z tytułu zmiana miasta (studia). Jestem ogarniętym łbem, nie lubię cziterów, kocham ogórki kiszone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę ,że Rudolf zasługuje na drugą szansę .  Jako admin sprawował się dosyć dobrze. Jesteś miły i ogarnięty - skłonny do żartów. :D  Nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Zgłaszasz mi cziterów , masz dobrą aktywność - tylko , oby ta aktywność była cały czas taka dobra, a co do forum to myślę, że nadrobisz .  :) Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też będę na duże TAK jest miły kulturalny i ogarnięty często widać go na serwerze, a co do żartów no to się go trzymają :D

 

 

 

 

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że Cię pamiętam i nie mam nic przeciwko Twojemu powrotowi na stanowisko admina serwera FFA. Może o tym nie wiesz ale GbL= Consecuente :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...