Skocz do zawartości
Gość

UB Daria | HG

Rekomendowane odpowiedzi

Tw

ó

j nick podczas gry

:

Daria | HG

 

Godzina, data zdarzenia:17.09.2013 - 17:46:33[/size]

 

Mapa

:DD2

 

Serwer

:Only dd2

 

STEAM_ID

/

IP

:217.96.60.4

 

Uzasadnienie: Dostałam ssy od admina o nicku: 7       Szukam ssy w folderze ale nigdzie ich nie ma może dlatego że mam już za dużo i soatnie ssy mają taką nazwe de_dust20999   coś mi sie zdaje że nie moge mieć wiecej ssy z only dd2 i dlatego ich nie ma. Prosze o ub a ja posuwam stare ssy jak bedzie coś nie pasować to podczas grania znowu zrobicie mi ssy.. Napewno zaraz bedziecie pisać że miałam czity i ze udaje że nie mam tych ssy ale mówie prawde że nie mam ich niegdzie :/ Prosze o Ub !

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli na prawdę nie masz tych ss'ow to nic innego ci nie pozostaje jak zrobić 100 reklam naszej sieci " własnoręcznie ".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może się zgodzę z tym że masz tyle ss'ów lecz.

 

Np. de_dust20993 i de_dust20994 wyglądają inaczej każdy ss gdzie indziej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo mi ssy te właśnie niektóre same mi sie robią i dlatego mam taki burdel w tych ss'ach Dajcie mi ub usune te wszystkie ss'y jakie mam i potem znowu beda mi sie normalnie zapisywać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po czesci ma racje przy 99 ssach dalej sie nie zapisuja ale z tego co wiem to w formacie TGA a my dopiero zaczelismy je robic nie sadze zebys juz tyle ich dostala 

 

 

 

@@ pozostaje Ci poczekać na  czerwonych i ich decyzje , osobiście dodam że kilka razy sprawdzałem darie i nie widziałem niż szałowego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ja mam tam ss'y z innych serwerów też nie tylko z tego i dlatego tyle ich mam... Naprawde jak bym miała te ss'y to bym je wstawiła ale mi sie juz nie zapisują..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobił się duży spam. Zamknę temat. SS Graczom robią się automatycznie przez konsole amx. Jeżeli ktoś zrobił SS to na 100% powinny być. JEżeli ich nie masz to znaczy że albo zrobisz 100 Reklam albo znajdziesz SS i wstawisz je w ciągu 24h.

 

 

 

Ufać i wierzyć nie mozna nikomu. Niestety nawet jeżeli udaje się niewinną dziewczyne. Przykro mi -_-

 

 

 

Ps. JEżeli ktoś by chciał cos dodać do tego co powiedziałem to proszę otworzyć Temat i się wypowiedzieć. Proszę h@ o wypowiedz w tym Temacie :)

 

 

Pozdrawiam Sheen

 

 

/zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...