Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Marta. 

Wiek:  19.

Doświadczenie (w byciu adminem): Od jakiś 4 lat się tym zajmuję

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  8/10

Staż w CS-sie: Steam 3 lata, NS ok 2

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego TY .!: Lubię grać na tym serwerze, a większosć czasu gram w godzinach nocnych, w ktorych admin jest przydatny bardziej niż w dzień. Na serwerze jest normalna atmosfera i ogarnięci ludzie, także chętnie się tam wraca. Wiem, że sie niektórzy przyczepią do postów i aktywności na forum, ale nie lubię zbędnego spamu i z biegiem czasu to wszystko się zwiększy :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Właśnie wracam do gry i normalny czas który spędzam w CSie to ok 3,4 godzin dziennie, z czego połowa, to właśnie godziny nocne

Kontakt: Steam: http://steamcommunity.com/id/1928374655647382910/   / GG: 149564

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE - NIE SPEŁNIASZ WYMAGAŃ:

 

-Brak 30h na serwie (masz ich 18)

 

 

A poza tym:

 

 

-Słaba aktywność na forum.

 

 

 

 

Daj się jeszcze lepiej poznać, dobij godzinki i będę na TAK ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 jestem na tak   nadrobi  swoj czas  mila osoba i pozytywna forum takie wazne nie jest wazniejszy jest serwer dla mnie :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ogromne nie . 

 

- Nie widuję Cię często na serwie

 

- Brak 30h

 

- Bardzo słaba aktywność na forum

 

- Nie widać Cię na TS-ie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czesto bywam na serwie ale jeszcze cie nie widzialem chyba ze umnelas mi, na chwile obecna na nie zobacze ze pomagasz zglaszajac cziterow na u@ zmienie zdanie bo jak dla mnie to jest naistotniejsze zeby tam cie widziec a nie forum i dana ilosc godzin zatem dozobaczyska :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja dzisiaj spędziłem z koleżanką na serwerze i ts całą noc. Bardzo przyjemna osóbka a jej flesh`e na twarz czynią cuda :). Mój głos na TAK

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/index.php?/topic/11024-skarga-na-admina-bad-ek/

 

 

 

Po tej sytuacji mam mieszane uczucia co do Ciebie. Nie wiem jak będziesz radzić sobie w roli admina, jeżeli sądzisz, że admini to: "ludzie na posyłki".

 

Wytrzymasz taką presje?

 

Jeżeli G,bL z Tobą rozmawiał i nie ma żadnych przeciwwskazań, to jestem na TAK (Na okres próbny).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawieszam podanie na tydzień,przez ten czas masz okazję do poprawienia aktywności na serwerze i forum.Jeśli po tym czasie wymagania będą spełnione,zgłoś się do kogoś z administracji o wznowienie tematu.

 

 

 

Tymczasem...

 

 

 

/zamykam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...