Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina RastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zlozyc skarge na jednego z adminow COD 200 lvl - RastaMaN (niewiem czy tu sa jakies wzory, na forum jestem pierwszy raz. )A więc :

 

gdy szanowny admin wszedl na server , zaczalem do niego pisac na u@ z prośbą o zbanowanie gracza ktory gra na aktywnym banie - Bor3k .  Myslalem ze admin sie tym zajmie lecz on zignorowal moje zgloszenia. Gdy zaczalem pisac ponownie dal mi bana za rzekomy spam na u@ (co mialem robic jesli gracz z aimem latal po serverze przez 10 min od wejscia admina na server?) 

 

 

 

Prosze jednoczesnie o usuniecie tego bezsensownego bana i o upomnienie dla admina .

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: RastaMan

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Powod: 'spam na u@ ( Ja to widze ! Nie musisz mi pisac 20 razy tego samego . !'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:27060798'

[AMXBans] Twoje IP: '77.255.59.42'

[AMXBans] ===============================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli grałby Gracz na Aimie Rasta napewno by to zauważył. JEżeli zignorował twoje zdanie na u@ to znaczy ze nie wnosiło nic nowego a gracz był czysty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra forum mi działa można pisać :D.Zacznijmy od 1 rzeczy pisałes z 20 razy na u@ że ktos ma czity .. ja to widziałem ale widać ty nie widziałes tego iż ja pisałem ze on nie żyje i nie miałem możliwosci sprawdzić go :).Po 2 to jest spam na [email protected] 3 jak tylko rozpoczęła się nowa runda od razu sprawdziłem i dałem bana !.Ale ty musiałes spamować ile się da ... Więc dałem Ci bana !  

 

 

 

/edit 

 

 

 

Nie było mnie 10 minut na tej mapie .. byłem rundę albo 2 :). A  powód bana jest podany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, ban jak najbardziej słuszny. Zamykam. Zostawiam ostatni komentarz dla H@, chociaż wydaje mi się on zbędny gdyż sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...