Skocz do zawartości
isrin

Skarga na Nejmar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 20:45

Nick admina/gracza, który zawinił: Moderator , Nejmar Jr.

Dowody: km1o.png

 

 http://13k.pl/-/sugestia.php

 

 

Świadkowie: Karmelek, ProSatanek, i jeszcze kilka osób 

Uzasadnienie: Wysyła mi linka na Steam , sami zobaczcie jaki , tego linka wysłał mi tylko dla tego że "źle napisałem w skardze na Stacha" http://multi-head.pl/index.php?/topic/13429-skarga-na-admina-staszeq/?p=83292.

 

To jest nie wiem taka forma zemsty czy co ?? ja tego nie wiem.

 

Jest moderatorem i raczej chyba nie powinien robić takich rzeczy bo to nie jest zachowanie Moderatora forum tak ? 

 

Nie wiem co on myśli że jak jest Moderatorem to może sobie takie coś wysyłać ??

 

Jak jest Moderatorem to powinien zachowywać się jak moderator a nie jak "gimbus" ( teraz pewnie dostanę 1 pkt. ostrzeżeń od niego że niby go nazwałem gimbusem )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No wiesz , po tym jak się wstawiłem za Stachem i mi to wysłałeś więc. a po drugie nadużywasz swojej posady , straszysz adminów na serwerach że będą mieli jakieś kłopoty jak byś myślał że masz moda na forum to jesteś nietykalny ;) dajesz ostrzeżenia za lekkie przewinienie co nawet H@ na to nie zwracają uwagi. 

 

 

 

//Edit by Płetwa aka. Nurek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej, a więc niech nikt się nie trzyma regulaminów "bo po co one są". Niech najlepiej każdy robi co chce. Tak rozumiem twoją wypowiedź. Aaaa  i bym zapomniał straszenie adminów... co masz tutaj na myśli? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do mnie to też wysłał . Nie widzę w tym nic złego . Już nie masz się o co czepiać . To że jest moderatorem ? To chyba dobrze , że mamy kogoś tak ogarniętego jak Neymar na serwerowni . A co do tego linku to nikomu to nie przeszkodziło tylko akurat Tobie . Ja w tym winy Neymara nie widzę takie jest moje skromne zdanie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zostałem podany jako świadek chociaż dopiero się tutaj dowiedziałem... mniejsza o większość.. powiem tak, każdy tą wiadomość może odebrać w różny sposób... skarga może nie słusznie napisana, być może nie wiedział że każdemu została ona wysłana... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga jest bezsensowna. Myślę, że moderator nie chciał Cię obrazić, lecz zrobić żart. Poza tym, to jest na steam, nie na forum. Skargę zamykam aby uniknąć spamu. Jeżeli H@ się z tym nie zgadza i uważa skargę za niewyjaśnioną, proszę o ponowne otwarcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...