Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Admina StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:13.09.2013r.

Nick admina/gracza, który zawinił:StaszeQ

Dowody:http://speedy.sh/FPYhe/Do-ssow.rar

Świadkowie:Cały serwer

Uzasadnienie: Admin StaszeQ strasznie spamił na @@, już nie raz mówiłem mu aby tego nie robił, tym razem zaczął spamić jak nigdy (WIDAĆ NA SSACH) i po tym jak go upomniałem napisał do mnie "Cicho tam", a ja mu odpisałem na to "Japa" (widać to na SS). Po całym zdarzeniu wlepił mi bana na 30 min ;] Strasznie nadużywa swojego stanowiska.

 

 

Mam nadzieję, że w końcu straci tego admina bo już za dużo sobie kolega pozwala i za dużo już skarg w jego stronę.

 

 

 

Link do mojego bana:

http://aquax.unixstorm.org/amxbans/ban_list.php

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam sie o tego bana prosiles ostatnio napisalem 4 razy moze 5 binda na cele, ty mi piszesz zebym nie spamil hHAHAHHA, I Piszesz potem ze bede mial klopoty? lol Znajdz mi jakas sluszna skarge! Moze 2 ale to sie pomylilem i nie chcacy to zrobilem. Raz co dotknalem txt i ra co dalem bana zlej osobie cy cos i cos tam po prostu to byly pomylki! Napislem ci grzecznie zebys byl cicho,  a ty mi piszesz japa to dostales ze brak kultury, i za to ze piszesz na u@ takie cos a nie zglaszasz czitera, wiec ban jak najbardziej sluszny. A co  do spamu to koles nie robil celu mapy, to spamowalem. I kazdy admin spamuje tak jak ktos nie robi cel. I tylko tym iales o to problem. I nie nazywaj mnie kolega, bo pewnie jestes gimbem, albo co do piero wyszedles z gimbazy. Wiec sobie nie pozwalaj, a skoro chcesz zebym stracil admina to widze ze twoj sposob myslenia jest przynajmniej, nie odpowiedni..... 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 I nie nazywaj mnie kolega, bo pewnie jestes gimbem, albo co do piero wyszedles z gimbazy. Wiec sobie nie pozwalaj

 

 

Adma już nie powinieneś mieć za brak szacunku do drugiej osoby, nieumiejętność pisania, problemy z językiem polskim, uważanie się za króla,  Boga nwm jak jest z twoim tokiem myślenia, ale do Boga Ci jeszcze daleko.

 

 

Na @@ napisałeś 4-5 razy? HaHaHa dobre sobie... zobacz SSy jak spamowałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar nie wiem kim ty jesteś , ale to ty za bardzo sie poczuwasz , wczoraj osobiście widziałem jak straszysz adminów na u@ , że bede mieli kłopoty i coś tam jeszcze  a chyba nie taka jest twoja rola tutaj czyż nie mam racji ?? moze i stachu troszke przesadził ale widzocznie chciał kogoś pogonić?? widać że uczepiłeś się chłopaka i za wszelką cenę chcesz aby stracił posadę,czyżby jakieś osobiste porachunki ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisalem to szybko i wiem ze sa bledy ze spacja jezuu. To mowilem o wczoraj czy tam 2 dni temu ;)

 

Ale to nie byla nawet obraza tylko DIAGNOZA ! :) Pozdro ;D Nie mam nic wiecej do dodania :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie ban słuszny , Nadużywasz posady Moderatora , pamiętaj admin ma prawo spamować celami mapy żeby poganiać ludzi i tu nikt nie ma prawa mu tu powiedzieć żeby nie spamił ( no tylko H@ ) 

 

Nadużywasz moderatora także na forum , dajesz punkty ostrzeżeń każdemu kto lekko złamie regulamin , dałeś nawet "10%" ( choć to już nie MyBB i tu nie ma % ) za byle gówno , StaszeQ nie nazwał cię gimbusem.

 

ze Stachem nie mam dobrych relacji ale dziś staje po jego stronie i mówię że skarga w 100% niesłuszna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U@ jest od zgłaszania cziterów lub też osób wyzywających innych graczy.

 

Neymar nie masz prawa upominać adminów.  U@ służy do czego innego.

 

Dzięki tej zaczepce wyrządziłeś niepotrzebną kłótnie.

 

Jeszcze raz powtarzam, nie masz prawa wchodzić na serwery i straszyć ich adminów (tak jak napisał Bocisław).

 

Nie masz takich przywilejów.

 

 

 

@ staszeq a ty nie dorzucaj węgla do ognia. I mniej spamuj na y@, bo to utrudnia grę innym graczom. (napisz 1 lub 2 razy)

 

 

 

//zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...