Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym zlozyc skarge na admina nie wiem jakiego bo w banie nie pisze jaki admin. wydaje mi sie ze jest to shooter

 

Mianowicie chodzi o to, ze na serwerze multihead only dd2 na respie TT gracz o nicku |Polish Team| Neo  stal cale rundy z awp, pomijajac juz ze mial wh. pisalem na u@ chyba z 5 razy do admina zeby sie nim zajal, lecz on mial to daleko gdzies w rezultacie nerwy mi puscily i troszke go zwyzywalem, ale mialem za co. i mi bana wkleil w minute. prosze o odebranie admina temu panu, bo nie interesuje go serwer, tylko gra na nim a admin powinien zajac sie graczami , obserwowac ich i kierowac sie zdaniem innych, dziekuje i pozdrawiam, o UB nie prosze bo na bana zasluzylem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1. Admin nie powinien kierować się zdaniem innych.

 

Po 2. Jeśli już mu napisałeś na U@ mógł najnormalniej w świecie nie zauważyć tego.

 

Po 3. Admin mógł uznać, że dany gracz ma jeszcze czas na cele mapy.

 

Po 4. Jeśli uważałeś, że owy gracz jest odpalony, a zdaniem admina tak nie było, mogłeś najnormalniej nagrać demko i wstawić je na forum.

 

Po 5. To nie ty lecz admin decyduje, o tym co należy zrobić z owym graczem.

 

Po 6. Shooter jeśli widział to co piszesz na U@ (a tak pewnie było) najzwyczajniej uznał, że dany gracz nie robi nic niedozwolonego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na naszej serverovni do kultury przywiązujemy bardzo dużą uwagę . Nie można wyzywać ani obrażać , nawet jeśli tak jak napisałeś "Nerwy Ci puściły" . Jeżeli admin nie zwraca uwagi na u@ , zgłoś to do h@ , oni podejmą jakieś działania . Mianowicie jeżeli składasz skargę musisz dostosować się do wzoru i przedstawić dowody jeżeli takowe posiadasz . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywista oczywistość , że admin jest dla graczy. Co nie zmienia faktu , iż wyzywanie go powinno skutkować wg mnie jeszcze dłuższym banem. Po drugie jeśli admin miałby się kierować zdaniem innych to zbanowałby pół serwera podczas trwania jednej mapy. Po trzecie na u@ napływa mnóstwo spraw i często są one ważniejsze od tego , że ktoś kampi na respie. I na przyszłość radzę napisać coś raz nie 5 ( spamowanie u@ tylko utrudnia pracę adminowi a nie ją ułątwia ) - admin widzi co napisałeś na u@ i napewno w stosownym czasie zrobi co do niego zależy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Acha i jeszcze jedno - skoro Ty możesz wnioskować o to , żeby odebrali komuś admina , to i ja mogę wnioskować np. o to żebyś dostał perma , bo po co komu hejterzy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro nerwy Ci puściły może czas zacząć pić melise. Za obrażanie ban się należy jak najbardziej. Admin nim da bana musi gracza sprawdzić. Skoro przestał kampić bana nie dostał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...