Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina Karmelek[PL]

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 08.09.2013 19:05

 

Nick admina: Karmelek[PL]

 

Dowody:

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: KarmeleK[PL]

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbanscodfast/

 

[AMXBans] Powod: 'txt'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Twoje IP: '91.203.248.39'

 

[AMXBans] ========================================

 

 

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Dostałem bana od Karmelka za "txt". Biegłem na BSa, żeby było szybciej chciałem skoczyć 2 razy, ale kliknąłem przypadkiem jeszcze raz i wleciałem na "txt" po czym od razu zszedłem w mniej więcej to miejsce z którego skoczyłem i biegłem dalej... A tu BAN!!! Moim zdaniem nie słuszny... Nie pomogło mi to w rozgrywce. Wręcz przeciwnie, jedynie straciłem czas. Stało się to już drugi raz. Z tego powodu piszę skargę. Oczywiście zgadzam się z dwoma poprzednimi banami za "txt" wtedy były słuszne... Ale już nie tym razem. Gdy ty jesteś na serwerze to nie mogę pograć 5min żeby bana nie dostać. Czemu się tak na mnie uwziąłeś? Innym adminom jakoś moja gra nie przeszkadza (przynajmniej tak sądzę). A więc kochany Karmelku... skoro nie chcesz mi tego wyjaśnić na TS3 bądź tak uprzejmy i zrób to tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli byles na TXT nawet na chwile ban się nalezy. Jest to karalne czyt. Regulamin.

 

 

 

Karmelek dobrze zrobił że dał bana.

 

 

 

 

 

Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie jest napisane że można przelatywać nad TXT ale nie można go dotykać . Jeżeli dotknąłeś TXT to ban jak najbardziej słuszny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...