Skocz do zawartości
Gość

[podanie]dmitri glowaczof

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

 

 

 

Nick: SeTh, kazik(Na multi head najczęściej dmitri glowaczof)

 

Wiek: 30

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na serwerze Bartek Politechniki Świętokrzyskiej(Czasy jeszcze wersji 1.5)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Kiedyś duża, ostatnio z braku czasu się tym nie interesowałem. Jak by co to jestem profesjonalnym programistą więc mogę trochę pomóc jeśli chodzi o serwer

 

Staż w CS-sie: Będzie chyba z 11lat, nie pamiętam dokładnie, to było jakoś na pierwszym roku studiów

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:15822474

 

Dlaczego TY .!: Jeśli już gram to właśnie na waszym serwerze, a z doświadczenia wiem, że co chwile jakiś hax się pojawia i często brakuje admina aby takiego delikwenta wyeliminować... W CS gram bardzo długo tak, że umiem rozpoznać kto gra nieczysto. Aktualnie już pogrywam mniej ale swego czasu grałem sporo w ligach ESL czy też LC, byłem też na kilku lanach. Jeśli chodzi o znajomości konfiguracji AMX to kiedyś się tym zajmowałem ale teraz to musiał bym nadrobić zaległości. Nie ukrywam, że będę jakimś wybitnie przykładającym się do obowiązków adminem, ale na serwerze będę się pojawiał i na forum od czasu do czasu zerkał jak tylko mi na to czas pozwoli :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie zależy czy mam czas, ale od czasu do czasu gram najczęściej właśnie na waszym serwie :)

 

Kontakt: GG 11269115, MAIL [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jeszcze na Nie :

 

-http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=dmitri+glowaczof&Search=Search

 

26h

 

-Obowiązkowe 30

 

Pamiętaj jest zakaz zmiany nicków

 

Dopracuj trochę aktywność na forum i serwie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

 

-mała aktywność na forum

 

-brak przegranych 30h na serwerze,popraw to a będę na Tak

 

 

 

pozdrawiam

 

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQHOonczxAkPAj009x4n0NlEAYhT9UPRSNCf9g--g23xKgvZ5cL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NA NIE.Głównym powodem jest to że brak u ciebie kultury, nie jestem wstanie policzyć ile razy cię kickowałem za brak kultury.Admin ma świecić przykładem a nie co słowo klnąc na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłbym na tak , nie jednokrotnie widziałem Cię na serverze , jesteś aktywny , na forum zawsze można poprawić . Aczkolwiek jak już Sensej wspomniał z kulturą u Ciebie nie jest za dobrze , jeżeli to poprawisz będę na tak , w tym momencie nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm trochę dziwne że mam tylko 26 przegrane na serwie :) Ale pewnie to wynika z faktu, że ja bardzo często zmieniam nicki ;) Jeśli chodzi o kulturę to fakt niekiedy rzucę jakieś przekleństwo w końcu jest gra są emocje. No cóż nie to nie, narka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...