Skocz do zawartości
Gość

Ciekawy plugin

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam pomysł aby wgrać plugin, który sprawia, że gdy jakiś gracz robi reconecta to automatycznie zostaje zabity (lecz ta śmierć nie psuje statystyk - nie widać jej)

 

 

 

Pomysł taki ponieważ gdy jakiś gracz szybko dednie często robi reconect, a denerwuje to innych i jest stosunkowo nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podpisuje sie pod tym dla mnie jest to zwykle oszustwo poniewaz jezeli dany gracz umiera jego team ma o 1 mniej czyli mniejsze szanse pozniej taki gracz robi reconecta i zabija nie wiadomo ilu a powinien teoretycznie nie zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpisuje sie pod wypowiedz powyżej :P aquax nie chce tego, bo sam co chwile wali RC :P

 

 

 

Jednak plugin "/rs" jest bardzo popularny na serwerach ostatnio i jakby tutaj był wgrany, to mniej osob robilo by rc ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie zbędny plugin ;) Jak ktoś ma taki sposób na grę i mu się to podoba, to niech się tak bawi ;) Mi to nigdy nie przeszkadzało, bo każdy powinien patrzeć na swoją grę, a nie na innych ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale wy chyba nie zrozumieliscie... RS to jedno i ma zostać, ale tu chodzi o fast recona, że respi się drugi raz w jednej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar jak Ty coś wymyślisz :* :D Jestem za - gracz nawet jak nie wejdzie 2 raz podczas 1 rundy to i tak ma wiecej $$$ w 2. Jedno złe i drugie nie dobre. Tak dla ścisłości - ma to dotyczyć tylko 1 rundy ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko mi jedno - wazne zeby nie mogl zrobic tego w 1 rundzie gdzie jak zrobisz recona to pojawiasz sie znowu tylko z pistoletem tak jak cala reszta.

 

tak czy inaczej jestem za

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...