Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Ciekawy plugin

Recommended Posts

Guest Guest

Siemka, mam pomysł aby wgrać plugin, który sprawia, że gdy jakiś gracz robi reconecta to automatycznie zostaje zabity (lecz ta śmierć nie psuje statystyk - nie widać jej)

Pomysł taki ponieważ gdy jakiś gracz szybko dednie często robi reconect, a denerwuje to innych i jest stosunkowo nie fair.

podpisuje sie pod tym dla mnie jest to zwykle oszustwo poniewaz jezeli dany gracz umiera jego team ma o 1 mniej czyli mniejsze szanse pozniej taki gracz robi reconecta i zabija nie wiadomo ilu a powinien teoretycznie nie zyc

Guest Guest

Jestem za tym żeby wgrać ten plugin

Guest Guest

Także jestem ZA . Całkiem dobra propozycja :)

Czy ja wiem aby ten plugin był potrzebny ? Jak dla mnie wystarczy modyfikacja która pozwala nam na zresetowania swoich statów ;)

Guest Guest

Podpisuje sie pod wypowiedz powyżej :P aquax nie chce tego, bo sam co chwile wali RC :P

Jednak plugin "/rs" jest bardzo popularny na serwerach ostatnio i jakby tutaj był wgrany, to mniej osob robilo by rc ;)

Guest Guest

Propozycja bardzo dobra :P

Jestem ZA.

Guest Guest

Propozycja dobra, jestem za, plugin się przyda :)

Guest Guest

Jak dla mnie zbędny plugin ;) Jak ktoś ma taki sposób na grę i mu się to podoba, to niech się tak bawi ;) Mi to nigdy nie przeszkadzało, bo każdy powinien patrzeć na swoją grę, a nie na innych ;)

Guest Guest

POdpisuje sie pod Slodziakiem, dla mnie plugin zbedny !

Guest Guest

ZOstał wgrany RS na serwer także myślę, że mniej osób teraz będzie robiło retry :)

Guest Guest

Ale wy chyba nie zrozumieliscie... RS to jedno i ma zostać, ale tu chodzi o fast recona, że respi się drugi raz w jednej rundzie.

Guest Guest

No właśnie dużo osób tak robi . Dobry pomysł i jestem za tym żeby to wprowadzić .

Guest Guest

Neymar jak Ty coś wymyślisz :* :D Jestem za - gracz nawet jak nie wejdzie 2 raz podczas 1 rundy to i tak ma wiecej $$$ w 2. Jedno złe i drugie nie dobre. Tak dla ścisłości - ma to dotyczyć tylko 1 rundy ?

Guest Guest

Wszystko mi jedno - wazne zeby nie mogl zrobic tego w 1 rundzie gdzie jak zrobisz recona to pojawiasz sie znowu tylko z pistoletem tak jak cala reszta.

tak czy inaczej jestem za

Guest Guest

No to faktycznie nie zrozumiałam. Jezeli chodzi o retry w czasie rundy to jestem za. Też nienawidzę tego

Taki szybki recon to dobra rzecz, ale jednak nie powinno się tego robić , również jestem za. ;)

Guest Guest

Oki. To zamykam, a plugin dzisiaj Ci wyślę.

//Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...