Skocz do zawartości
Gość

Podanie By BateryjkaGP.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:BateryjkaGP(Pewnie wielu z was kojarzy mnie z nicku Ware3ka,niestety musiałem zmienić z przykrych incydentów).

 

Wiek:17

 

Data rejestracji na forum:29-03-2013, 15:54 PM

 

Czas spędzony na forum:2 Dni, 20 Godzin, 38 Minut, 37 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu:Spore.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Tak,lecz tylko za ping .

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:2-4 h.

 

Dlaczego ty?:Mam na imię Hubert,jestem z siecią MH od 3 lat(Były małe przerwy).Obecnie na serwerze Cod-Mod 201,pełnie funkcję Admina.Na pewno wielu ludzi mnie zna z gry jaki i z forum.Dlaczego składam to podanie?Chcę jeszcze bardziej pomagać sieci MH w rozwoju,nie rozpisuje się za dużo praktycznie każdy zna mnie z aktywnych użytkowników sieci MH,z ts3,gry, czy też Forum :D

 

Coś od siebie:Pełnie funkcje admina na jednym z serwerów naszej sieci,i jak do tej pory nie było na mnie skarg,minusów,więc myślę,że z tą funkcją też dam rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK :) Huberta znam od dawna zawsze był ogarnięty, miły, jest Adminem COD i był Adminem COD 800LVL. Myślę że ogarnie funkcje UBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...