Skocz do zawartości
Gość

COD 800lvl odwołanie od bana Streth

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Streth

 

Godzina, data zdarzenia: 15:33 , 04.09.2013r.

 

Mapa: de_alexandra

 

STEAM_ID / IP: 31.130.108.112

 

Uzasadnienie: może jako pierwsze ten temat http://multi-head.pl/showthread.php?tid=13555. Chciałbym się odwołać od bana, ponieważ (co pewnie dziwne dla was) NIE używałem wh ani innych nieczystych zagrań tak samo jak nie przerabiałem screenów jak to wyraźnie napisał PacMan. Nawet gdybym chciał to 1. nie umiałbym 2. w ciągu niecałych 5 min jakbym umiał i tak nie dałbym rady (4 min na upload) (9 min to czas od mojego grania do napisania tematu). A czemu te screeny są tak zrobione że wyglądają jak zrobione w tym samym odcinku czasu? Nie potrafię tego niestety wytłumaczyć (może to błąd kompa, nie jestem jeszcze specem od tego). A teraz wyjaśnienie sytuacji za co dostałem bana i screeny. Było to umiejętne wykorzystanie platynowych naboi oraz radaru+UAV (załączyłem UAV na początku rundy). Nawet ja przyznam, mogło to wyglądać jakbym grał na cheatach bo naprawdę nieźle mi wtedy poszło :P. I wierzcie mi nie jest fajnie dostać perma za niewinność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

5xb.png

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...