Skocz do zawartości
Gość

Podanie by NuterzY

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Kamil

 

2. Kontakt: Steam, Forum, TELE: 667 820 382 :D

 

3. Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: tak 1h lecz wole siedzieć na forum i odbudowywać czystych graczy kto wrzuci screenshot.

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): w szkole hymm 2-3h w domu będzie tak samo 2-3h. W całości to tak na dzień ok. 4-5h.

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Wydaję mi się że są. :D

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Utrzymać porządek oraz dawać ostrzeżenia graczą którzy łamią regulamin forum.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie jaki mi przydzielićie będę go w miarę możliwości rozkręcał i zapraszał innych ludzi do wypowiedzi w nim. :D

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Wydaje mi się że jest. Gdy jeszcze miałem admina to moja współpraca z innymi adminami była na dobrym poziomie. Tak mi się wydaje. :D

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak jak najbardziej.

 

11. Coś o sobie: Nazywam się Kamil. Mieszkam w Ostrowie Wielkopolski i uczęszczam do 2 kl. zasadniczej szkoły zawodowej na kierunku hydraulik. :D

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Nie zajmowałem jeszcze tego stanowiska ale w obsłudze skryptu myBB idzie mi bardzo dobrze.

 

13. Obowiązkowe mikro: Jak najbardziej jest trochę mnie cicho słychać ale to przez to że mam wbudowany mikro w laptopa.

 

 

Pozdrawiam NuterzY

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...