Skocz do zawartości
isrin

Podanie by Nurek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Karol

 

2. Kontakt: PW , gg steam

 

3. Lokalizacja: Polska, Radomsko

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 4h do 6h dziennie

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): do 6h

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Są

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomagać , utrzymywać kulturę i karać graczy za jej brak , Usuwać spam i zamykać stare tematy.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe forum , czuję się na siłach żeby to ogarnąć

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Umiem współpracować z ludźmi i robię to dobrze a nawet bardzo dobrze

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście że jestem systematyczny i cierpliwy

 

11. Coś o sobie: Mam 17 lat ( w listopadzie 18 , lubię zajmować się forami o każdej tematyce , ostatnio byłem moderatorem na serwerze metina 2 (prywatnym )

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Tak, zajmowałem je wiele razy. MyBB nie ma przede mną tajemnic

 

13. Obowiązkowe mikro: Oczywiście że mam

 

 

 

 

 

Procentowy napisałem ci na pw żebyś wbił na ts'a to uciekłeś a już ci napisałem co i jak ;)

 

 

 

Nieobecność na forum przez półtora miesiąca mogę wytłumaczyć tym - http://multi-head.pl/showthread.php?tid=10024

 

 

 

10% za kulturę jest nie słuszne - http://multi-head.pl/showthread.php?tid=13457&pid=82381#pid82381

 

w tym zakropkowanym nie wiadomo co pisałem ;) więc kulturę zachowałem

 

 

 

 

 

Procentowy nie zamykaj wszystkich podań bo są tu chłopaki którzy się nadają na moderatorów i nie bój się że ktoś ci zabierze SM

 

 

 

P.S: Żeby nie było że ktoś mnie nie zna, ja to jestem Dexu a jeszcze wcześniej miałem nick z@bojca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

 

Miły, pomocny, aktywny, da sobie rade.

 

 

 

PS: sory że w tamtym podaniu napisałem brak twojej aktywności źle spojrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagania spełnione.Aktywność na forum jest.Czas spędzony jest całkiem spory.Dam Ci szanse jestem na Tak.To samo co w poprzednim poście zagadaj z kimś aby szybko to usunął by uniknąć bez potrzebnych spekulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...