Skocz do zawartości
Gość

Podanie sula

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Jestem Damian.

 

2. Kontakt: steam: demian1823

 

3. Lokalizacja: Pochodzę z Rybnika.

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: W wakacje poświęcałem bardzo dużo czasu, teraz troszkę mniej, ponieważ jest szkoła, dziewczyna... Ale gdy tylko znajdę trochę czasu to gram :)

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Hmmm, mimo że jest nauka to bardzo często, nawet podczas nauki co chwile zerkam na forum, można powiedzieć ze jestem od tego uzależniony...

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Mam.

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym pomoc w ogarnięciu forum oraz zrzucić kilka obowiązków z barków wyższych rang :)

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Byłbym miło zaskoczony, gdybym mógł pracować na tle całego forum.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jestem z wami długo, jestem bezkonfliktowym adminem serwera dd2 już od dawna i aż do teraz nie było na mnie żadnych skarg. Umiejętności oczywiście posiadam.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jestem bardzo cierpliwy i systematyczny.

 

11. Coś o sobie: A wiec tak jak wyżej napisałem mam na imię Damian, pochodzę z Rybnika a dokładnie z Gotartowic. Ukończyłem 16 rok życia. Jestem kibicem 1ligowego klubu ROW RYBNIK oraz klubu grającego na najwyższym szczeblu polskiej piłki, 14krotngo mistrza polski Górnika Zabrze. Mam wspaniałą dziewczynę o imieniu Justyna, jest bardzo mądra, zabawna, ładna (możecie pozazdrościć). Chodzę do Technikum Górniczego w Rybniku. Jestem już od długiego czasu na Multi-Head. W cs'a gram już hohohohoh, 6 lat ( ale to szybko przeleciało). Ja znam was, wy znacie mnie i myślę że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu, żebym zają posadę moderatora

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Oczywiście że byłem już moderatorem i to nie raz. Radzę sobie nieźle.

 

13. Obowiązkowe mikro: Oczywiście że posiadam mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. Dlaczego??

 

Da się z nim porozmawiać na luzie nie spina jak go ktoś zabije :D

 

Na pewno ogarnie posadę.

 

Miły, pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. ;)

 

Jesteś ogarnięty, miły, nadajesz się na to stanowisko, poradzisz sobie. :)

 

 

 

A tak wgl to ja nie jestem ładna. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Myślę że bedzie wykonywać swoje obowiązki. Gram czasem na only dd2 i widzałem jak starał się rozwiązywać problemy gracz, oraz czytał u@. Mam nadzieję, że będzie wykonywał obowiązki moderatora tak jak admina dd2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

Ogarnie.

 

Sądząc po wypowiedziach innych wnioskuje, że jesteś osobą która się nadaje na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...