Skocz do zawartości
isrin

Podanie by Nurek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na NIE. Dlaczego? Masz już "posadę UBT", a do niej jest potrzebne duże poświęcenie, uważam że nie pogodzisz tych dwóch stanowisk. Jeśli wypowiadasz się w podaniu Lovonany I piszesz, że nie jest w UBT to zanim cokolwiek napiszesz, najpierw to sprawdź. Działasz nie przemyślanie co utwardza to, że sobie nie poradzisz sobie na tak odpowiedzialnym stanowisku.

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry że w moim podaniu ale Neymar jak ty masz dwie posady to nie jestem pewny czy dasz sobie radę i czy nie będziesz zaniedbywać a to że dałem ci nie czy tam neutral to widać że zachowujesz się jak dzieciak pisząc to samo mi ;)

 

Jak ja mam niby zaniedbać UBT jak siedzę na forum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówisz o moich posadach, ale zobacz jakie one są adm dd2 i redaktor nie wadzą w niczym, a jakby nie patrzeć ubt nie jest prostym zadaniem. Nie obrażaj mnie nazywając dzieciakiem, ale przeczytaj mojego posta dokładnie, a zobaczysz, że nie jest on złośliwy. Powiem Ci jakbym mialł komuś dawać "złośliwe nie" to tą osobą nie byłbyś ty tylko wyindywidualizowany bo jego komentarz nie patrzy na podanie tylko na twoja wypowiedź i jest wręcz śmieszny, ale tego nie zrobię z powodu mojej kultury osobistej. Do Ciebie jak mówiłem nic nie mam, ale mod + ubt tak jak napisałem to się nie łączy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To powiem coś od siebie.

 

 

 

Twoja aktywność w przeciągu 2-3 miesięcy nie zachwyca.

 

Spełniasz wszystkie podst. wymagania.

 

 

 

Jestem narazie na NEUTRAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...