Skocz do zawartości
Gość

Wyindywidualizowany na moda?

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imię: Mateusz

 

2.Kontakt: GG/Steam/TS/Forum.

 

3.Lokalizacja: Bielsko-Biała.

 

4.Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 1-2,5h.

 

5.Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): 2h.

 

6.Posty(min.50 sensownych): Są takowe.

 

7.Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Głównie to chce tutaj ogarnąć co po niektóre osoby, które biją posty i piszą w tematach w których nie mogą tego robić. Ogólnie dbać o porządek na forum.

 

8.Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Forum i UNBan Team.

 

9.Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Były admin, członek UB team.

 

10.Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam takowe cechy, dlatego też liczę na szansę z Waszej strony.

 

11.Coś o sobie: Mam 21 lat i aktualnie chodzę do pracy. Zajmuje się mechaniką oraz turystyką rowerową. W wolnych chwilach gram w CS'a.

 

12.Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Kilka forów zajmujących się RolePlay. Umiem posługiwać się tym skryptem.

 

13.Obowiązkowe mikro: Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE nie dawno wróciłeś nie dostałeś Admina na COD i chcesz moderatora ? pobądź z nami troche i złóż podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.Twoje ostatnie trzy posty to obecne podanie w którym się wypowiadam oraz podanie na Admina COD.Posiedź z nami trochę a nie rzucasz się na każdą posadę która jest dostępna od razu po powrocie.A twoje poprzednie posty sięgają Lipca lub Maja tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...