Skocz do zawartości
Gość

Podanie Neymar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie:Łukasz

 

2. Kontakt:gg, Fb,pw na 4um, tel., Steam: NoLimitedST/Xeo`

 

3. Lokalizacja: Tychy (Śląsk)

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: dziennie 1-2h w weekendy duużo.

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): 2-3h (wyjątkiem są środy). + dostęp przez telefon na lekcjach.

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Jest.

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Zadbać o porządek, kulturę i pilnować "schludności" na 4um. Na Forum jestem bardzo często i mam nadzieję, że pomoge w utrzymaniu na nim ładu na tyle ile dam radę.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Mogę zajmować się każdym.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Jest.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Jest.(co do systematyczności to jest mały problem ze środami bo do domu wracam często po 21)

 

11. Coś o sobie: Jestem adminem na dd2, a także redaktorem naszej gazetki. Moją pasją jest piłka nożną, z którą jestem związany od małego i mam w niej spore osiągnięcia.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB):Tak zajmowałem takie, podobne, a nawet wyższe, dobrze radzę sobię w obsłudze myBB.

 

13. Obowiązkowe mikro:Jest.

 

 

 

 

 

I dla jasności... wiek 16 lat.

 

 

 

 

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania,

 

pozdrawiam Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

na nie , na serverowni jest za krótko . i buguje lotto , mam screena :3

 

 

 

 

Sorka, że w swoim podaniu, ale ten człowiek zwyczajnie piszę tego posta na złość, z powodu tego: http://multi-head.pl/showthread.php?tid=13608&pid=82764#pid82764

 

 

 

 

 

P.S odkąd mam vipa tj. już około miesiąca nie używam lotta.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za wypowiedź w swoim podaniu, ale takich zachowań nie toleruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sorka ale to nie jest na złość , wiedziałem ze nie dostane moderatora bo nie spełniam wymagań :) , ale poprostu nie zasługujesz na moderatora bo znam cie dość dobrze i wiem ze bugujesz lotto i uprzykrzałeś na poczatku graczom gre : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zdecydowanie na tak .

 

-Wiem że sobie poradzi z tym stanowiskiem .

 

-Zawsze pomoże .

 

- Aktywny na forum

 

- Spełnia wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestam na TAK nie widze przeciwskazan gdyz poznalem go na dd2- bezkonfliktowy, opanowany, praca w zespole (widac po grze z nim w csa:P) ma duże pojęcie w tym temacie cyt. " Tak zajmowałem takie, podobne, a nawet wyższe, dobrze radzę sobię w obsłudze myBB ", na forum tez sie udziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...