Skocz do zawartości
Gość

Skarga - PAC-MAN!

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: PAC-MAN!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbanscodfast/

 

[AMXBans] Powod: 'y@ nie jest od SPAMOWANIA widze co piszesz!'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Twoje IP: '91.189.0.214'

 

[AMXBans] ========================================

 

 

 

Brawa dla kolegi PAC-MAN'a, zamiast ogarniać serwer wolał sobie grać i/chyba nabić do NUKE bo dobrze mu szło. Po co więc wchodzić na specta i sprawdzać typa który czitował (na 100%). Moim zdaniem niektórzy nie powinni brać się za adminowanie, albo się ogarnia serwer albo gra. Teraz chyba była ważniejsza gra. W sumie śmieszny powód, bo chyba nie widziałeś co pisałem bo nic z tym nie robiłeś tylko dalej grałeś LOOOOOOOL, pozdro dla takich adminów ;)

 

 

 

Świadkowie: kolaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wstaw jakies dowody, inaczej skarga zostanie prawdopodobnie zamknieta!! Masz konsole jeszcze? Najlepiej rozpisz demko jak jest z hltv ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie dowody? Wyłączyłem CS, i nie chce mi się babrać z hltv - bo i tak nie dostanie żadnej 'kary' albo innego syfu. W sensie spamowałem go bo dalej sobie grał jak gdyby nigdy nic :) Pisałem na @u pare minut, wiec zacząłem spamować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że nie stosujesz sie do regulaminów to nie moja wina.

 

Powiedziałem że go sprawdzę. A co dostałem od użytkownika wielki " SPAM ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli pokażesz jakiś dowód, to admin zostanie ukarany. Jeżeli okaże się, że pare minut to dla Ciebie 1 runda, to rzecz jasna ukarany nie powinien zostać. A to, że Ci się nie chce bawić w demka może świadczyć o tym, że kłamiesz ;) Skarga bez dowodów zostanie zamknięta i zgłaszający MOŻE zostać ukarany. Tak dla informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...