Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Tr!k3ra

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:okolo 18:40

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Tr!k3r

 

Dowody:nizej

 

Świadkowie:Cristof

 

Uzasadnienie:siedzimy na ts3 a

 

Tr!k3r zaczol sie wyzywac i dostalismy bany na 3 godziny na cs

 

i potem poszedl do Jupika a ten nawet nie zapytal o naszom wersje i dal nam bany na ts

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: Tr!k3r

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'Obraza'

 

[AMXBans] Duration: '3 hours'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Your IP: '193.242.212.26'

 

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak, jechałeś po rodzinie równo, wiedziałeś i słyszałeś, że siedzę cicho ale dalej jechałeś ban został Ci dodany na serwerze z tego powody dlatego, że na ts nie było chwilowo admina lecz gdy poszedłem do Jupika zdjełem wam bany na serwerze a dostaliście na TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


CO do TS dostaliscie UnBana z powodu takiego że nie jestem pewny czy świadkowie Trikera nie kłamią jeżeli taka sytuacja sie powtórzy to nagrajcie to a nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No skarga inna troche, ale dowody musza byc, ja jestem swiadkiem i moge potwierdzic werske trikera w 100 %, bo on b yl cicho a oni mu wjechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawdą jest to ,że kolega go wyzywał... Po upomnieniu Trikera nadal go wyzywał....

 

Sory Jupik lecz prawda jest po stronie trikera po za tym nie wolno nagrywać rozmów na Ts.

 

Coś jeszcze jedna sprawa czyli oskarżasz mnie o kłamstwo co jest nieprawdą zawsze jestem szczery i nie będę przeklinał...( o powinienem ale tego nie zrobię)

 

Pozdrawiam

 

PS. Oczywiście sobie pociskali to też fakt lecz jeżeli ktoś prosi grzecznie o przestanie 2 osoba powinna go posłuchać... a nie robić tego nadal. Widać ,że ma niską kulturę osobistą wina jest po jednej i drugiej stronie... na tym skończę pisać na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TS i na Serwerze dostaliście UB więc nie widze sensu ciągnąć tego dalej zamykam jeżeli ktoś będzie chciał coś dodać prosze napisać a otworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...