Skocz do zawartości
Gość

Podanie Neymar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Łukasz

 

Wiek:16

 

Kontakt[steam/Gadu-Gadu]:Steam NoLimitedST/Xeo` gg: podam w razie potrzeby.

 

Staż na forum:od 9.08.2013r.

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Hmm... kiedyś prowadziłem wywiady z gazetce szkolnej (hehe)

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:Sprawuje funkcję Admina DD2

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]:8, ale nie problem zawsze coś sprawdzić w słowniczku w razie wątpliwości.

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Oj i tutaj nie mogę określić dokładnie, ale z pewnością tego czasu w godzinach popołudniowych (po 17) w tygodniu troszkę będzie, w weekendy oczywiście dużo, dużo więcej.

 

List motywacyjny: Jestem bardzo zainteresowany pracą w naszej serwerowej redakcji ponieważ bardzo lubię przeprowadzać wywiady z ludźmi, pragnę także aby w naszej redakcji panował ład i porządek. Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Potrafię słuchać a uważam, że w byciu redaktorem jest to bardzo ważna cecha.

 

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

Wywiad z Raaku.

 

 

 

Siemka Raaku miałbyś teraz czas na krótki wywiad?

 

 

 

Miałbym, owszem.

 

 

 

Dobrze, więc nasz wywiad rozpocznijmy od pytania, które z pewnością ciekawi wielu z nas, w jaki sposób postawiłeś swoje pierwsze kroki na naszej serwerowni?

 

 

 

 

Otóż moja przygoda z Multi-Head.pl, zaczęłą się odkąd zacząłem grać mixy z tymi otóż wspaniałymi ludźmi, którzy już tutaj funkcjonowali. Mam na myśli Sikore,Haczus'ia, Consecuente (itd). Głównie, później spodobało mi się podejście Head Administracji do graczy, tak to też zostalem.

 

 

 

 

Rozumiem, a mogłbyś powiedzieć coś więcej o tym co Ci się podoba w tym jak to powiedziałeś cytuję "podejściu Head Administracji do graczy" ?

 

 

 

 

 

Oczywiście, nic tutaj do ukrycia. Mają czas, by swobodnie porozmawiać z graczami, załatwić każdy problem, czy nawet pograć na serwerze. Zwykle jest to tak, że jesteś "zwykły" to nie warty.

 

 

 

 

Dobrze, sam też z przyjemnością oglądam ten miły widok gdy wyższe organy adminsitrcji utożsamiają się z graczami. Przejdzmy do następnego pytania. Jaki jest twój ulubiony rodzaj rozgrywki counter-strike?

 

 

 

Oczywiście, jak to stary wyjadacz counter-strike przepadam za klasycznym trybem rozgrywki. Mam na myśli rozgrywkę typu TeamPlay, de_dust2, FFA na mapach esl'owych. Lubię również poskakać na HNS/EasyBlock ale to dla późniejszego wykorzystania w tzw. "movemeencie" podczas gry na esl mapach

 

 

 

 

Okej, to teraz bardzo bym chciał abyś opowiedział mi o swoim pomyślę na prowadzenie Readkcji multi-head.pl. Chodzi mi o to co Cię do tego skłoniło, czy to był tylko twój pomysł, czy może ktoś inny Ci w tym pomógł? I jaką wiążesz przyszłość z tą redakcją?

 

 

 

Na pomysł, wpadłem sam. Otóż pełniłem swego czasu funkcję 'Skryby' (Redaktora) na jednym z for gry Metin2 przez okres dwóch lat. Jako iż jestem osobą kreatywną, wymyślam wiele rzeczy które są nikiedy wprowadzone. Odnośnie przyszłości, mam zamiar kręcić w serwisie YouTube odcinki, tzw. fotorelacje z sieci ale wiecej nie zdradzę.

 

 

 

 

Dobrze bardzo dziękuje za udzielenie mi wywiadu. Miłego dnia

 

 

 

Również dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogłeś bardziej urozmaicić ten wywiad.

 

Myślę, że redakcji przyda się taka osoba jak Ty =)

 

Jestem na tak, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK :) Musisz się tylko jeszcze troszkę nauczyć ;) Praktyka czyni mistrza więc można Ci dać szansę ;) Dlaczego mówię, że powinieneś się jeszcze poduczyć ? - bo brakuje mi dużo rzeczy w tym wywiadzie. Za mało się z dowiedziałem o Raaku. Chciałbym poznać więcej szczegółów itp. ;) Zadałeś za mało pytań, ale jest to tylko przykładowy wywiad więc mam nadzieję, że następnym razem będzie już tylko lepiej :D Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

 

 

-dużo czasu spędzasz na forum.

 

 

 

-dasz rade z tą posadą.

 

 

 

-dać mu szansę można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Redaktorem Naczelnym w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...