Skocz do zawartości
Kenpachi Zaraki

Podanie Kenpachi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kenpachi Zaraki , kiedyś Sparhawk aka Banita

 

Wiek: Rocznikowo 16 tyle że ur. dopiero w październiku ale to raczej dużego znaczenia nie ma, te półtorej miesiąca.

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Dość duże , byłem już kilkanaście razy adminem na kilku różnych modach ale m.in. na codzie

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: Na steam od niedawana ale na ns tak z trzy lata

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Jestem dość często na serwie , są sytuacje gdy nie ma admina a na serwie panuje jednym słowem burdel.(np . dzisiaj) . Chciałbym zapobiec takim sytuacjom oraz pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Przez wakacje było to nawet do 8 h z przerwami ale jak rok szkolny się zacznie to będzie to pewnie około 2-4h dziennie

 

Kontakt: steam: Kenpachi Zaraki, gg: 7676424, na ts jestem dość często na swoim kanale ( 37), oraz oczywiście pw na forum .

 

 

 

 

 

@EDIT. Piszecie że aktywność na ts mała czy tam zerowa . Problem w tym że na ts siedzę cały czas :)

 

 

 

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum,-wchodzę

 

- Posiadanie mikrofonu,-Posiadam

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,-Oczywiście

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,-Tak

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,-Nie mnie to oceniać

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze,-spełnione tyle że na dwóch nickach : http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=Kenpachi+Zaraki&Search=Search jest myślę 20h tyle że możliwe że jeszcze nie zaktualizowało oraz http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=Sparhawk&Search=Search -stary nick , można zobaczyć w zmianach nicku na forum że jest mój .

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam,-Posiadam

 

- Minimum 16 lat.-Tak jak pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoja aktywność na forum i w grze jest widzialna. jestem na neutral. bd na tak jak pogadamy i przekonasz mnie do tego co napisałeś w podaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ EDIT.

 

 

 

Zmieniam zdanie.

 

Poprawiłeś się .

 

TS nie gryzie :))

 

Jestem na TAK. Jesteś dorosły co udowodniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak pewno ogarnie czytajac jego podanie przekonało mnie.

 

Tak wgl co ma ts/forum do podan w wzorze nie ma ze musi mieć np 50 postów zeby złożyć podanie czy 10h na tsie wiec prosze nie piszcie ze mala aktywność na forum lub ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestm na Tak ogarniety spelnia wymagania mysle ze mozna mu dac admina

 

 

 

 

 

Sory za bledy ale nie moge pisac polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje zdanie jest następujące:

 

- Warunki niby spełnione

 

- Steam jest

 

- Aktywność na serwerze też jest

 

- Forum mało postów

 

- ts3 widzę że jesteś lecz nie dajesz się poznać

 

Więc skutek jest neutralny z przewagą na nie...

 

Daj się poznać to możliwe ,że zmienię zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...