Skocz do zawartości
Gość

ban33

Rekomendowane odpowiedzi

calkiem niedawno dostalem bana teoretycznie za czitowanie niestety admin ktory dal mi tego bana nie zrobil screenow dlatego prosze o unbana z uwagi na to ze nie mam jak udowodnic swojej niewinnosci. Dolaczam kopie z consoli

 

 

 

 

 

 

 

[RoundSound] Teraz gramy: Gromee feat. Andreas Moe - Gravity

 

PTB: Round ended, checking teams.

 

"amx_nextmap" changed to "[glosowanie w toku]"

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'

 

[AMXBans] Duration: 'permanently'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Your IP: '83.9.61.25'

 

[AMXBans] ===============================================

 

*** Baldur killed QooBooS with a headshot from ak47 ***

 

PTB: Switching mefistos with SyNeK ;P [Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ziomal z osiedla napierdalamy od zawsze w cs-a nie ma takiej opcji żeby grał na czitach... Admin który go zbanował pewnie kierował się tym że na NS grał.. Tak to jest jak admina dostaje się za kasę, a nie za umiejętności...

 

 

 

Pozdrawiam Slimok :)

 

 

 

 

 

/ --

 

Pisanie w Unban team + Wulgaryzmy +20% / Procentowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze, jesteś jak widzę zwykłym tępakiem, twierdząc że admin jest niedoświadczony. Na Multi-Head za admina się nie płaci, tym bardziej, nie można tej funkcji w żaden sposób zakupić. Następnym razem, jak masz napisać taką pierdołe, zastanów się kilka razy, lub ugryź się w łapy. Najlepiej zrób tak: Wyłącz komputer, idź się pobaw klockami, kąpiel paciorek i spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ojj odezwał się dorosły.. hahah Ciekawi mnie ile masz lat bo przez neta to każdy kozaka umie grać, a te swoje teksty to sobie daruj jak nie wiesz o co chodzi to lepiej milcz. Jedynie pokazujesz swój debilizm w taki sposób nie wiedząc o co chodzi, a wypowiadając się na takie tematy jedynie po to aby sobie posty nabić... Dobrze kochaniutki ? :* Buziaczka masz w czółko od wujka.

 

 

 

Admini wielce doświadczeni śmieszne przeciętna wieku ok 16-18 lat ... Nie mówię o wszystkich bo są naprawdę dobrzy admini na FFA z którymi dobrze się współpracuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ojj odezwał się dorosły.. hahah Ciekawi mnie ile masz lat bo przez neta to każdy kozaka umie grać, a te swoje teksty to sobie daruj jak nie wiesz o co chodzi to lepiej milcz. Jedynie pokazujesz swój debilizm w taki sposób nie wiedząc o co chodzi, a wypowiadając się na takie tematy jedynie po to aby sobie posty nabić... Dobrze kochaniutki ? :* Buziaczka masz w czółko od wujka.

 

 

 

Admini wielce doświadczeni śmieszne przeciętna wieku ok 16-18 lat ... Nie mówię o wszystkich bo są naprawdę dobrzy admini na FFA z którymi dobrze się współpracuję

 

 

 

 

Nie spamuj i nie wdawaj się w kłótnie bo to nic nie pomaga. Powiedziałeś swoje zdania na obronę kolegi i to powinno tutaj wystarczyć. Opanuj troszkę wulgaryzmy

 

Dodatkowo średnia wieku jest 16-18 lat ponieważ najczęściej osoby w tym wieku grają w cs-a.

 

Czekaj na admina, będzie na forum to wstawi demko i rozpisze lub da ub twojemu koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ojj odezwał się dorosły.. hahah Ciekawi mnie ile masz lat bo przez neta to każdy kozaka umie grać, a te swoje teksty to sobie daruj jak nie wiesz o co chodzi to lepiej milcz. Jedynie pokazujesz swój debilizm w taki sposób nie wiedząc o co chodzi, a wypowiadając się na takie tematy jedynie po to aby sobie posty nabić... Dobrze kochaniutki ? :* Buziaczka masz w czółko od wujka.

 

 

 

Admini wielce doświadczeni śmieszne przeciętna wieku ok 16-18 lat ... Nie mówię o wszystkich bo są naprawdę dobrzy admini na FFA z którymi dobrze się współpracuję

 

 

 

 

Nie życzę sobie, abyś pisał do mnie teksty typu "kochaniutki" oraz emotów typu ":*", bo nie taplaliśmy się na jednym gównie. Twierdzisz że nabijam posty? Hahaha, teraz to dowaliłeś. Co ty chcesz sobą zaprezentować? Błazenna obrona kolegi. Dostał bana, więc poczekajmy na wypowiedź i demko admina banującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grabarz Gruby i Slimak Tomek, robicie offtop i odbiegacie od tematu.. Powinniście dostać po 10%.

 

 

 

Rysiek036, Na jakim serwerze dostałeś bana, o której godzinie i przez którego admina. Prosiłbym żeby te informacje były w miarę dokładne, pobierzemy demko i sprawdzimy czy zostałeś nieuczciwie zbanowany. Proszę, żeby ludzie nie zainteresowani tematem nie pisali tutaj. Rysiek - czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niestety nie pamietam nicku admina ktory dal mi bana jedyne co to godzina mniej wiecej przedzial czasowy 22:40 do max 22:50 mapa to de_nuke byl to ten sam dzien w ktorym dodalem posta czyli 29.08.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam małe pytanko.

 

Możesz wejść na serwer???

 

Ponieważ bany w amxbans są od 31 sierpnia i nwm właśnie jak tą sytuację rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...