Skocz do zawartości
Gość

LG F5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem telefon LG F5.

 

 

 

99421900905505115790_thumb.jpg

 

 

 

Mam pytanie do wszystkich.

 

 

 

1. Podoba wam się ten telefon ??

 

2. Miał go ktoś lub kogoś kolega i jak się spisywał ??

 

3. Czy kupiłbyś taki telefon.

 

 

 

Tutaj szczegółowy opis telefonu.

 

 

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6988/0/0/0/

 

 

 

Wypowiadajcie się przyjmę każda opinie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to telefon sredniawka zapewne tez za srednie pieniadze, troche kiepski wyswietlacz ale po za tym na segment mid end wydaje sie byc ok. Strona ktora podales slabo opisuje tel lepsze jest gsmarena lub strona producenta. Wstaw screeny z antutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


LG L5 bawiłem się na wycieczce ( kumplowi zarąbałem xD) Telefon chodził ładnie bez ścinek, płynnie mimo wielu gier na nim. Sądzę że telefon jest wart swojej ceny i zrobiłeś dobry zakup, posłuży Ci długo o ile będziesz dbał ;)

 

 

 

Co do podobania to sam miałem sobie go kupić lecz koszty jego a Huawei-a którego aktualnie mam były różnicą o 100 zł a wynikało to tylko z marki. Telefon jest ładny, smukły duży wyświetlacz. Będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 

 

Szczerze to telefon sredniawka zapewne tez za srednie pieniadze, troche kiepski wyswietlacz ale po za tym na segment mid end wydaje sie byc ok. Strona ktora podales slabo opisuje tel lepsze jest gsmarena lub strona producenta. Wstaw screeny z antutu.

 

 

Mógł byś trochę jaśniej :D

 

 

 

 

LG L5 bawiłem się na wycieczce ( kumplowi zarąbałem xD) Telefon chodził ładnie bez ścinek, płynnie mimo wielu gier na nim. Sądzę że telefon jest wart swojej ceny i zrobiłeś dobry zakup, posłuży Ci długo o ile będziesz dbał ;)

 

 

 

Co do podobania to sam miałem sobie go kupić lecz koszty jego a Huawei-a którego aktualnie mam były różnicą o 100 zł a wynikało to tylko z marki. Telefon jest ładny, smukły duży wyświetlacz. Będziesz zadowolony.

 

 

 

 

To jest LG Optimus F5 nie L5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 


 

 

Szczerze to telefon sredniawka zapewne tez za srednie pieniadze, troche kiepski wyswietlacz ale po za tym na segment mid end wydaje sie byc ok. Strona ktora podales slabo opisuje tel lepsze jest gsmarena lub strona producenta. Wstaw screeny z antutu.

 

 

Mógł byś trochę jaśniej :D

 

 

 

 

LG L5 bawiłem się na wycieczce ( kumplowi zarąbałem xD) Telefon chodził ładnie bez ścinek, płynnie mimo wielu gier na nim. Sądzę że telefon jest wart swojej ceny i zrobiłeś dobry zakup, posłuży Ci długo o ile będziesz dbał ;)

 

 

 

Co do podobania to sam miałem sobie go kupić lecz koszty jego a Huawei-a którego aktualnie mam były różnicą o 100 zł a wynikało to tylko z marki. Telefon jest ładny, smukły duży wyświetlacz. Będziesz zadowolony.

 

 

 

 

To jest LG Optimus F5 nie L5 :D

 

 

 

 

W takim razie moje słowa się wycofuję z tego tematu. Myślałem na początku że literówkę walnołęś i tak pisałem o L5. Ale sądzę że ten telefon też jest dobry xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy jeśli wszystkie dane, były napisane zgodnie z rzeczywistością, głównie chodzi o Kamerę Video, to przy nagrywaniu filmów w jakości HD, LG nie zamontowało lampy błyskowej. Ta nakładka na ikony ekranowe, ogólnie nakładka jest dziwna. Telefon ogólnie podoba mi się, dobra rozdzielczość ekranu, oraz jego wielkość, sprawia że surfowanie po internecie nie będzie ci sprawiać problemów. Powiedz mi tylko następujące rzeczy:,

 

1) Ile zapłaciłeś za ten telefon? Jeśli oferta jakiegoś operatora, to na jakich warunkach?

 

2) Ile trzyma. i bateria?

 

3) Czy telefon ma jakieś zwiechy?

 

4) Jak leży w dłoni?

 

 

 

Odpowiedz, a wtedy dopiero będę mógł powiedzieć, czy bym go kupił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z miłą chęcią ci odpowiem na te pytania.

 

 

 

1. Więc tak. Mam miała abonament 54.99 zł w Plusie. A że mogła już wziąć telefon po 3 latach będąc w plusie ma zniżki na telefony. Aby cena tego telefonu czyli LG F5 nie była kosmiczna moja MAMA :D musiała podważyć abonament do 65zl a za sam telefon zapłaciła 376zł. A cena na allegro wynosi ok. 700-900 zł.

 

 

 

2. Bateria trzyma bardzo długo przez tydzień nie grałem na nim w gry ani nie surfowałem po internecie to wytrzymała 6dni.

 

Lecz kolejne kilka dni powiedzałem sobie jak to tak bez gier i internetu nie wytrzymam :D. Przy grach i internecie bateria wytrzymywała sr. 1-2 dni lecz nie grając non stop.

 

 

 

3. Mam już telefon jakieś 2 tygodnie i jak na razie telefon ani razu się nie zawiesił ani nie przyciął i jestem z tego bardzo zadowolony.

 

 

 

4. Telefon bardzo ładnie leży w dłoni. Lecz też zależy kto jaka wielkość dłoni ma. Ja mam tak średnią rękę. Jak już mam powiedzieć to na przykładnie rękawic bramkarskich to bym musiał nosić rozmiar 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem ci, że na takie parametry, to cena nie jest wygurowana. Zapomniałem jeszcze dodać: Jak oceniasz jakość kręconych filmów? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakoś kręconych filmów jest bardzo dobra i nie narzekam. Tylko oczywiście w nocy nic się nie pokręci ale w dzień fajnie wychodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie interesuje bo telefon wydaje sie byc fajny jak z wyswietlaczem czy kolory nie sa za zimne. Co do antutu to w google play jest takie benchmark wlacz i napisz ile ci punktow wyciagnal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...