Skocz do zawartości
Gość

Roundsound

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, roundsound kwalifikuje się w końcu do zmiany, ale jeśli mamy coś robić to trzeba z głową. wygienty? twoja paczka jest trochę słaba, już nie mówie o tym jaka muzyka bo sam lubie takie pompeczki, ale chodzi mi głównie że niektóre nutki mają po 20 sekund, albo jakość 320kbps, co leci w wagę. Paczka 9 nutek nie powinna ważyć 5mb. Jeśli administracja się zgodzi to w wolnym czasie mogę zrobić rs, już kiedyś robiłem to na innym serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście nie ma przeciwwskazań żebyś zrobił swoją paczkę. Każda pomoc jest ważna i potrzebna. Czekamy na Twoją propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chwała Ci za inicjatywę i masz lajka za to, natomiast nie skłaniałbym się ku jednemu czy dwóm gatunkom muzyki w roundsoundach. Na mnie osobiście dubstep działa jak płachta na byka, jest to oczywiście moja własna, subiektywna opinia, mam jednak wrażenie, że takich osób będzie więcej i zamiast grzebać i głowić się jak wyłączyć rs, łatwiej będzie graczowi otworzyć konsolę i wpisać "disconnect". Jeszcze raz podkreślam, jest to tylko i wyłącznie moja opinia - ja poszedłbym w wielogatunkowość.

 

Pozdrawiam i dzięki za samą inicjatywę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No fajnie by było usłyszeć opinie innych, przynajmniej osób zajmujących się serwerem ffa, czyli adminów. Ja spędziłem prawie 3h żeby wyszukać i obrobić nutki, więc może poświęćcie te 5 minut na pobranie paczki, wysłuchanie i komentarz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie dlatego SLODZIAK nie dodawałem zbyt wiele dubstepu, rapu, disco polo, pomp itp. Wybierałem takie kawałki, które mam nadzieję każdemu się spodobają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zróbcie jedną paczkę i dajcie mi link a wrzucę Wasze rs`y. Dobrze by było gdyby była też lista wykonawców i tytułów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbierzcie jedną pełną paczkę i podajcie mi link do pobrania. Jeśli będę online rs`y wrzucę w ciągu godziny. Tylko zróbcie tą paczkę wspólnie, żeby później nie było szlochów, że coś się nie podoba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zbierzcie jedną pełną paczkę i podajcie mi link do pobrania. Jeśli będę online rs`y wrzucę w ciągu godziny. Tylko zróbcie tą paczkę wspólnie, żeby później nie było szlochów, że coś się nie podoba.

 

 

A więc jak mamy zrobić jedną wspólna paczkę proponuję zrobić zebranie tych osób co dały tutaj linki do paczek ( rsn. , xCe , ?!! , wygienty?) Piszcie na pw ugadamy się ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...