Skocz do zawartości
Gość

NEJMAR TO DO CIEBIE | antek

Rekomendowane odpowiedzi

nejmar powiedz mi gdzie ty widzisz na tych ss ze mam wh albo cos? gracz o nicku dezik siedzial zemna na ts jak zawsze i podpowiadalismy sobie i tyle.. daj ub bo nudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale powiedz mi jak moglem podmienic hahahahaahh ty jestes normalny/? ja mam cie uczyc sprawdzania ss? zobacz fotoradar i zobacz czat jak moglem podmienic ss jak caly czas pisze ze jestem na multihead i po trzecie jak pisze orientuj sie to na 1ss jest przezroczyste a na potem jest biale i na ostatni 5 ss jest przezroczyste..

 


 

i nie dopisalem na ostatni zdjeciu mialem laga nie jest podmienione zdjecie zrobilo mi 2ss na lagu zobacz sobie jaki ping mialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hhahaahhahaha widze ze jestes nienormalny zobacz jaki mialem ping czlowieku i wez hltv i sprawdz ze na 4/5 ss wisialem daj mu ub i zrobisz mi jeszcze raz ss kiedy bedziesz chcial ale nie wiem czy ci cos to da bo nie mam nic.. problem jest umnie taki ze co 20sekund skacze mi ping od 300-500 i wtedy nie moge sie ruszac zobacz hltv jak mnie nieraz tnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taaa dziwne że CRC i rozmiar ssów są takie same.

 


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

aztn.png

 

 

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...