Skocz do zawartości
Gość

[COD]Skarga na StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:27.08.2013 około godziny 22.30

 

Nick admina/gracza, który zawinił:StaszeQ

 

Dowody:Pac-Man wstawi demko

 

Świadkowie:Pac-Man

 

Uzasadnienie:Już któryś raz z rzędu StaszeQ wbija na serwer i po kilku sekundach robi vote na inne mapy. Według mnie jest to trochę dziwne.

 

Chyba nadużywa adma do swoich celów, może mapa mu nie pasuje albo coś. Więc tyle z tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dobra juz mysalalem ze bedziesz mial %% za brak dowodow, ale skoro wstawi dowody to bedzie widac ile osob jest na serwerze, i bedzie widac ze dalem vote!!! :DD Widze kolega versus nie powiedzial ci ze tamta skarga byla nie sluszna, rowniez byla o zmiane mapy, i 2 osobom sie tylko nie podobalo.... Pozdro! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pisz nic czekaj teraz na wypowiedz H@, wszystko powiedziales i ja tez juz nic nie ma wiecej do powiedzenia, wiec czekajmy cierpliwie gdyz nie chce miec % za spam, versus niech da dowody :**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpis demka:

 

10.53.26 - StaszeQ wszedł do gry [ Graczy 9/11 ]

 

11.16.00 - StaszeQ pyta "dawałeś VOTE" ( Ale poco gdy gracze normalnie grają ) Nawet nie było nowej rundy i nie grałeś a już pytanie czy było VOTE.

 

11.25.34 - StaszeQ dał vote na Nową mapę bez konsultacji z Adminem war3ka. ( Samowolka zmiany po raz kolejny. )

 

 

 

Regulamin.

 

3. Admin stara się nakręcać grę (np. za pomocą komunikacji głosowej w grze). Zachęcać do tego innych.

 

Admin staszeq zniechęca raczej do gry po ciągłych zmianach.

 

15. Jeżeli na serwerze znajduje się inni admini to zmianę mapy (lub inną ważną zmianę) należy konsultować między sobą. [nie dotyczy H@]

 

Admin staszeq samowolnie zmienia mapy. Nie wiem czy mu nie pasują czy tym stusunkiem chce wkurzyć graczy ale żadnej dyskusji nie było. Sami widzicie czas jaki poświęcił na zapytanie ( Admin war3ka nic mu nie odpowiedział!! ) Admin staszeq zmienił sobie mapę nie wiem w jakim celu.

 

 

 

Jak dla mnie istna samowolka.

 

W przypadku wcześniejszej mojej skargi nie mogłem tego powiedzieć a dlaczego?

 

Bo myślałem że na demkach nie widać o czym piszą admini ale jednak widać.

 

SQN i StaszeQ zmówiliście się przeciwko mnie. Dlatego tak było a nie inaczej nie zawsze admin ma racje.

 

Ale teraz podpisuje się pod tą skarga w 100%. Że admin StaszeQ robi sobie samowolkę z serwera.

 

Tak jak admin SQN potwierdził tamtą relację a tak naprawde staszeq wszedł też na serwer i odrazu zmienił mapę a później wychodzi na to że gracze są gorzej traktowani.

 

 

 

Oto demko:

 

http://www39.zippyshare.com/v/44242138/file.html

 

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bylo 20 czy 18 osob na taka mape? Dalem vote spytalem graczy czy chca zmiane nadal widze ze nie umeisz sie uczyc na bledach, a ze ty znowu okazales sie najwiekszym placzkiem to nie moja wina przykro mi, sam mi dales propozycje mapy na u@ widac to tam?? hahahah a teraz piszesz skarge dlatego ze dalem ci bana za nabijanie lvl na pace, bo kolega sunshine ja ci dal, bedzie to idealne widoczne na demku :D

 


 

AAAA nie rozpisales jak zwykle, zmiana? "tak" "nie" HAHAHHAH TYPOWO! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Bylo 20 czy 18 osob na taka mape? Dalem vote spytalem graczy czy chca zmiane nadal widze ze nie umeisz sie uczyc na bledach, a ze ty znowu okazales sie najwiekszym placzkiem to nie moja wina przykro mi, sam mi dales propozycje mapy na u@ widac to tam?? hahahah a teraz piszesz skarge dlatego ze dalem ci bana za nabijanie lvl na pace, bo kolega sunshine ja ci dal, bedzie to idealne widoczne na demku :D

 


 

AAAA nie rozpisales jak zwykle, zmiana? "tak" "nie" HAHAHHAH TYPOWO! ;(

 

 

 

 

Dawałem po twoim pierwszym vote.

 

Który był po 15sekundach jak weszłeś do gry.

 

Żebyś zmienił na coś normalnego jak już zmieniasz. Kazdy ma do tego prawo. Ale ty swoje prawałamiesz

 

 

 

A co do nabijania lvl na pace:)

 

CT który rozbraja pake nie musi zabijać TT ważne że wykonuje Cele mapy.

 

Rozbroiłem pake?

 

Mogę sciagnąć demko jeśli tego chcesz ban dostałem nie słuszny.

 

Proszę sprawdzić na amxbans.

 

Gadałem dzisiaj z Unbanteam. " sLp , Sheen " odparli że wykonywałem cele a nie expiłem 50expa na pace xD

 

Co do skargi pow że i tak napisze ją bo robisz sobie samowolkę.

 

Rozmawiałem wczoraj z H@ i mieliśmy pogadać więc poczekam co masz mi do powiedzenia na ts. Bo jak narazie twoja wypowiedź jest żenująca.

 

 

 

Ps.

 

I nie zmieniaj tematu. Bo jeśli masz coś to napisz skarge na mnie. Bo z tego co widzę co 4 skarga jest na twoją osobę.

 

I ciągle zmieniasz temat. Przeczytaj regulamin okey? Bo jak dla mnie go w ogóle nie znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedy h@ wbije bo normalnie nie moge czytac twoich glupot, i juz nic nie pisz czekaj.... KOLEJNY RAZ napisze, to nie jest samowolka jak pytam sie graczy czy chca zmiane!!! Ogarnij sie wkoncu. A keidy twoim zdaniem mialem robic vote na mape ktora byla za duza na tylu graczy? Moze pod koniec a co! Jeszcze raz napisze to bo ty ciezko jarzysz, czekaj na wypowiedz h@ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kiedy h@ wbije bo normalnie nie moge czytac twoich glupot, i juz nic nie pisz czekaj.... KOLEJNY RAZ napisze, to nie jest samowolka jak pytam sie graczy czy chca zmiane!!! Ogarnij sie wkoncu. A keidy twoim zdaniem mialem robic vote na mape ktora byla za duza na tylu graczy? Moze pod koniec a co! Jeszcze raz napisze to bo ty ciezko jarzysz, czekaj na wypowiedz h@ !

 

 

Tobie dzieciaku wiecznie nie odpowiadają ,mapy!!!

 

Zobacz w której minucie wchodzisz na serwer i zobacz ile przegrałes!!!

 

 

 

WIESZ ILE PRZEGRAŁEŚ?

 

0 rund a już było vote.

 

Ciągle myślisz o sobie czytaj regulamin!!!

 

A potem zastanawiaj się nad tym co piszesz bo jesteś żałosny i nie rozumiem dlaczego tacy ludzie jak ty dostawaja administratorów!

 

Nie pasuje ci mapa wejdz na specta i ogarnij serwer.

 

Kolejny raz PUNKT 15 z REGULAMINU ADMINA PRZECZYTAJ SOBIE!!!

 

Bo do ciebie to nadal nie dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


stachu jak dla mnie kazda skarga jest o vote nie pasi ci mapa wyjdz a nie uzywasz amx do zmiany , gracze maja rtv jak beda chcieli zmiany mapki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam że się wypowiem ale StaszeQ robi vote aby zmienić tą mapkę. Jeżeli ktoś chce zmianę klika tak jeżeli nie to nie. Pac-man rozumiem że ty masz pretensje do graczy o to że zawsze jak StaszeQ zrobi vote jest tak. Tego inaczej nie idzie zrozumieć. Mapka jest za duża to po co czekać do końca skoro można zrobić vote teraz.

 

Czepiasz się że nie uzgodnił tego z adminem war3ka w takim razie to ten admin powinien złożyć skargę że StaszeQ bez jego zgody robi zmiany. Jakoś jego żadnej wypowiedzi nie widzę. War3ka ma komputer i klawiaturę z pewnością więc proszę jeżeli ma wielkie pretensje do StaszQ-a niech zabierze głos bo TY jego adwokatem nie jesteś. Także do tego tematu nei wracaj bo to Ciebie nei powinno obchodzić.

 

Dodatkowo ( już to mówiłem ale się powtórzę) chcesz posadę admina na tej sieci a czepiasz się admina StaszQ-a o byle gówno za przeproszeniem. Myślisz że ludzi chcą "pracować" z takim kapusiem jakim jesteś ? W życiu nie zostaniesz tutaj adminem nadając na każdego na forum.

 

Twoje zachowanie jest jak małoletniego dzieciaka który zazdrości drugiemu to czego on nie ma i się na nim mści. Mści się ale mu nie wychodzi, ponieważ tamten drugi jest fair w stosunku do innych i mu zawsze ktoś pomoże i weźmie jego stronę.

 

Sądzę że wszystko Ci powiedziałem. Nie ważne co mi odpiszesz nie mam zamiaru z tobą prowadzić dalszej dyskusji i spamu.

 

Zastanów się dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie tego, że mapka była za duża to bym się nie zgodził bo było około 25 osób na militii. Więc Ciebie nie było to nie mów, że była za duża okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po Pierwsze, info dla PacMana mój nick to Ware3ka,nie war3ka.

 

Po Drugie,Ty i SunShine próbujecie tylko Łapać adminów na błędach,tylko coś wam to nie wychodzi.

 

Po Trzecie, SunShine miałeś pisać skargę na mnie,że nie dałem graczowi bana za txt,Sprawdziłem go i nie widziałem go na txt,a ty straszyłeś mnie skargą na forum,admin ma prawo sprawdzić gracza,a nie wierzyć całemu światu,wiec proszę cię nie strasz mnie więcej skargą,bo pierw musisz zapoznać się z regulaminem.

 

 

 

Bez obrazy,ale chcecie z kogoś zrobić głupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bylo 18 albo 20, nie klam, nie piszemy czekamyyyyyyy na wypowiedz h@, bo nie chce spamu

 


 

Pozdro nie wypowiadaj sie jak nie masz nic do powiedzenia, w szczegolnosci jak nie masz do powiedzenia nic madrego! Jestem adminem to dalczego nie mam uzywac amx? Vote bylo jasne. Zmiana tak nie, kazdy wybral na tak i nie rozumiem naprawde po co te nerwy wasze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam za tą wypowiedź, ale jak widze takich ludzi jak PacMan i SunShine to c**j mnie szczela. Z kogo wy chcecie zrobić debili? Z porządnych adminów z doświadczeniem. Była prosta vota. "Zmiana?" "tak" "nie". Gracze wybrali TAK, więc jeśli już to miejcie pretensje do nich. Tylko wy macie z tym problem. Nikt inny. Dla cb Sun, należy się 10% za bezsensowną skargę. Miej pretensje do innych graczy , że wybrali w vocie TAK. Admin ware3ka, nie żywi urazy do staszka, że zrobił vote bez jego zdania. Może byli razem na TS i tam ustalili że będzie vota. Twoje zachowanie jest dziecinne. Zaraz będziesz pisał skargi, że nie możesz trafić na dobry perk.

 

 

 

/Jeszcze raz przepraszam za tą wypowiedź, oraz "c**j" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...