Skocz do zawartości
Gość

FAQ - Najczęściej zadawane pytania przez graczy

Rekomendowane odpowiedzi

 

ceecw4jv4ckn.png

 

 

 

Witam, ten poradnik ma na celu przybliżenie graczom pytań odnośnie gry.

 

Pytania będą pisane pogrubionym tekstem.

 

 

 

Ja jako autor, będę osobą odpowiadającą (B) a osoba pytająca (A)

 

 

 

.. let's go!

 

 

 

 

 

________________________________________

 

 

 

A: Ciągle mam błąd 'Steam Connection Lost' i nie mogę się tego pozbyć.

 

B: Twój problem jest dosyć częstym problemem uzytkowników korzystających z platformy steam, aby temu zaradzić musisz zastosować jedną z podanych metod.

 

- Podczas włączenia Steam, przejdź do Menadżera Zadań (CTRL+ALT+DELETE) oraz wyszukaj proces "Steam.exe". Kliknij na niego Prawym przyciskiem myszy i "Ustaw priorytet..", następnie ustaw na "Niski" i zapisz konfigurację. Tę czynność, powtarzaj z każdym uruchomieniem steam!

 

- Podczas gry, zmień status (Steam--> Znajomi/Friends) na "Offline".

 

Te sposoby powinny pomóc.

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Dlaczego nie widzę avatarów steam pod klawiszem TAB ?

 

B: Dolegliwość jest prosta, avatary steam na konsoli statystyk (TAB) są widoczne jedynie gdy w Opcjach (Opcje/Settings --> Video) video masz ustawione grafikę na "Normal" oraz rozdzielczość powyżej 1024x768 px.

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Gdy wchodzę na serwer, łączy mnie z innym. Jak temu zaradzić?

 

B: Otóż niektóre serwery, mają zawarte wirusy. Gdy wejdziesz na ten serwer, czasem nawet gdy będziesz wchodził na inny on i tak połaczy Cię "ze złym". Jedyny sposób, to usunięcie folderu "cstrike_polish" lub pliku "config". W innym wypadku, zreinstaluj grę.

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Gracz biega na wspomagaczach, nie da się grać a ludzie wychodzą z serwera. POMÓŻCIE!

 

B: Niezwłocznie w takiej sytuacji udaj się na forum z konkretnym dowodem w postaci dema (W konsoli (~) komenda record )(po zakończeniu komenda stop), które znajdziesz w folderze cstrike/cstrike_polish w docelowym folderze z grą. Udaj się do specjalnego działu "KLIKNIJ" i wypełnij wzór który jest w ramce o "łososiowym" kolorze.

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Jak mogę zrobić binda na cokolwiek ?

 

B: Tworzenie bindów odbywa się za pomocą konsoli (~). Prefiks ustawienia bindu to komenda bind . Wzór bindu, jest następujący bind "klawisz" "komenda". Przy czym należy pamiętać, że w polu "komenda" wszystkie oprócz komend amx należy wpisywać z odpowiednim tagiem, wygląda to tak(bindowanie wiadomosci na say) bind "F2" "say Witaj NA MULTI-HEAD.PL"

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Chcę wejść na serwer i mam bana a nawet nie grałem?

 

B: Ewidentnie ktoś posiada takie IP jak ty, a że nie posiadasz "STEAM" to twoje ip się koliduje i posiadasz nie słuszną karę. Odwołaj się na forum, w dziale "KLIKNIJ" według wzoru uwidocznionego w ramce, koloru 'łososiowego'.

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Gdy chcę wejść na serwer to wyskakuje błąd "Nie możesz wejść na ten serwer/ You have not entry to this server", co robić?

 

B: Otóż na danym serwerze, osoba posiada taką samą nazwę jak ty i ma ją zarezerwowaną. Musisz zmienić nazwę, bądź jeżeli to ty masz rezerwację wpisz w konsoli (~) frazę setinfo _pw "hasło" - gdzie w polu hasło wpisz hasło na które masz rezerwację.

 

Ten komunikat występuje również gdy ktoś zakupi usługę na nick+hasło.

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Co to jest mix? Proszę odpowiedz!

 

B: Otóż "Mix" to pojęcie, którego uzywa się do określania rozgrywki graczy, najczęściej 1 na 1 lub 5 na 5 na oddzielnym serwerze do tego przystosowanym. Każda drużyna, powinna posiadać TeamSpeak3 na którym to znajduje się jego druzyna. Gra toczy się do 12 zagranych rund, po czym następuje zmiana zespołów. Trzeba podlegać rozgrywce, nie wolno używać komend wspomagających takich jak cl_lw 0 lub za duży ex_interp. Nie wszędzie to występuje!

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Chciałbym zostac adminem, co musiałbym koniecznie robić?

 

B: Ogólnie rzecz biorąc, administrator serwera to rodzaj przykładu dla graczy. Powinien cechować się szczególnie dojrzałością intelektualną, aktywnością na serwerze oraz przede wszystkim spełniać wymagania.

 

Gdy wszystkie rzeczy, które są potrzebne są spełnione udajesz się na forum do odpowiedniego poddziału konkretnego serwera i według wzoru tworzysz temat. Teraz los w rękach wyższej administracji.

 

 

 

yvfuiebz4uta.png

 

 

 

A: Pewnych graczy ciągle przycina przez mikrofon, albo utrudniają grę - da się ich wyciszyć?

 

B: Oczywiście, wystarczy w say (Y) wpisać frazę /mute po czym wybrać gracza, którego nie chcemy słuchać. To tyle - Gotowe!

 

 

 

>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<

 

 

 

Proszę was, użytkowników forum Multi-Head.pl o dodawanie tematów z którymi borykacie się oraz których uważacie, ze tutaj brakuje.

 

 

 

 

Poradnik w pełni napisany przeze mnie, wzorzec to "mój umysł" bez żadnego forum o podobnej tematyce.

 

 

 

Poradnik napisany przez "Raaku" dla forum

Multi-Head.pl.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


' pid='80135' dateline='1377608879']

 

Leci plusik :)

 

(Dziś jeden się mnie pytał za ile można kupić admina :D)

 

 

 

 

 

 

Coś wymyślę i dodam wzmiankę, wielu ma mylne pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


możesz dopisać jak dać mute graczowi. Ja osobiście wiem, ale na serwie pełno osób płacze, że STEAMy słychać jak roboty ;P

 

 

 

A za Poradnik łapaj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łap plus! Od czasu, kiedy na mix ktoś mi to powiedział o tym błędzie "steam connection lost" jako go naprawić, już mi się to nie przydarza. To mogłeś być nawet Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...