Skocz do zawartości
Gość

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

"Dawno nie grałem na onlydedust2 i chciałem wejśc pograc a tu piszę że jestem zbanowany nick : JAJCO HAHA : D

 

Ja gram na nick LISEKK CT-wtedy grałem, teraz mam LISEKK CT /*Hunter kills

 

Ip: 80.50.134.230

 

Co jest grane? ;o

 

Chyba nie ta osoba.."

 

 

 

 

 

Odnoszę się do starego tematu, ponieważ raz serwer na only nie funkcjonowal było to dawno temu, bo miałem przerwę w cs i się wcześniej nie odwołałem, ale po błędzie jak naprawiliście to tak jakby mi się ten ban restartował i znów nie mogłem wbic i piszę to co wtedy tak samo. Jakby te ub po prostu znikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawę uważam za wyjaśnioną do zamknięcia.

 

 

 

____

 

 

 

Sula. uwierz mi, że znam się lepiej niż Ci się wydaje. Może gdyby autor tematu pisał nie co bardziej zrozumiale, to byśmy wszyscy mieli ułatwione zadanie. A tak to końcówkę wypowiedzi można interpretować różnie. Ja osobiście uważam tak jak napisałem up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar co ty piszesz do zamkniecia? jest takie cos jak zmienne ip i moze odpal gral na jego ip i zbanowano to ip ; d decyzja nalezy do h@. :)

 

 

 

Naymar a ty jak sie nie znasz, to sie nie udzielaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gram na tym nicku.... Była ta sprawa i dostałem ub bo ktoś na moim ip grał... Nie raz mi się to zdarza, ale od restartu systemu ten ban niesłuszny mi się zrestartował :).

 

Chcesz zamykac temat jak nie wiesz o co chodzi. Spójrz u mnie w profilu na mój starszy temat. To samo jest i czas i wg. Ban po prostu od systemu się zrestartowało jak serwer był nieosiągalny. :)

 

Wczoraj chciałem na inny serwer wbic pierwszy raz i pisze, że ban -,-. Już to komiczne jest i szkoda , że zmiennego ip nie mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na allegro nie jest pewne, na serwerze innym trzeba ammo paki kupic za co bym zaplacil 90 zlotych :). CZitera? Zapraszam na inne serwery i jakoś nie mam banów i jestem ns :) +topki + udzielanie się na forach :). Cziter by się nie odwoływał. Czasem gram u was gdy na innych serwach są problemy z systemem albo jak zajęte sloty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...