Skocz do zawartości
Gość

OMGanner / ban za banem

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: Przedział czasu od kiedy tu gram

 

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Różnie

 

 

 

Dowody: AmxBans

 

 

 

Świadkowie: Ludzie na serwerze/Admini

 

 

 

Uzasadnienie: Skarga odnosi się do banowania mojej osoby przez każdego kolejnego admina jak mniemam który widzi moją grę. Rozumiem, 2 razy, 3 razy, ale przed chwilą dostałem, żeby nie skłamać 6-tego bana. Jak można się domyśleć jest to dosyć irytujące i demotywujące do dalszej gry, być banowanym co chwilę. Wczoraj bany poszły z odstępem pół godzinnym, dziś dostałem bana po banie z odstępem też ok. 30min. Nie winie adminów o podejrzliwość, ale nie wiem czy sugerują się oni płaczem ludzi na serwerze, czy tym jakie mam w danej chwili staty. Jeżeli zostałem już 6 razy zbanowany i za każdym razem ss-y są clear, to może czas nakręcić jakieś demo i rozwiać w końcu wątpliwości jeśli ktoś takowe ma. Jeżeli mam być szczery gra tutaj mi się spodobała, jednakże jeśli mam codziennie dostawać po 2-3 bany to niestety będę musiał w końcu zrezygnować, bo tak jak wspomniałem jest to bardzo demotywujące.

 

 

 

Pozdrawiam OMGanner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, ale nie każdy admin przed daniem ss'ów sprawdza, czy takowy gracz był banowany.

 

W regulaminie nie ma nic, że po jednym dniu od poprzedniego bana nie wolno dać kolejnych ss'ów.

 

3 osoby pisały mi na u@, sprawdziłem cię kilka rund, dałem ss.

 

Wstawiłeś, dostałeś UB, po problemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet sobie nie wyobrażasz, jaki spam dostają admini na U@. Nie każdy admin, który Cię banuje wie, że już byłeś zbanowany. Z drugiej strony powinieneś się cieszyć, jesteś tak dobrym graczem, że inni uważają, że grasz na czitach :D Nie możesz, przynajmniej nie powinieneś obwiniać adminów, że często robią Ci ss. Po prostu ich praca i starają się jak mogą, żeby na serwerze było wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przejmój się ss;sami każdy admin cię zbanuje i będą wiedzieć że nic nie masz oraz dostaniesz mniej banów ale graj czysto zawsze.

 

Pozdrawiam Robcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie tak że nie szanuję pracy jaką wykonują admini, gram od przeszło 11 lat i sam byłem nie raz adminem, czy też pełniłem wyższe funkcje po kolei aż do h@. Sam często gęsto wolałem dać komuś bana jeśli miałem wątpliwości, niż potem miałoby się okazać że puściłem haxa wolno. Aczkolwiek wyobraźcie sobie, jak bardzo można się zirytować kiedy dostaje się bany w odstępie 30min. Ja się rozkręcam powoli i zazwyczaj taki ban wybija mnie z rytmu, czyli w szczycie skupienia dostaje bana, potem ochłonę, mija chwila, znowu muszę się rozegrać mija chwila i next ban. Trochę dużo tych adminów, mam nadzieję że nie każdy mnie będzie banował. Swoją drogą czasami płaczą Ci, co do których sam mam wątpliwości czy są clear. Nie chcę tu nikogo uczyć, bo każdy z was doświadczenie ma, ale patrzcie też na takie drobiazgi jak skany po modelu, dziś np. ktoś (już nie pamiętam nicku) za każdym razem trafiał w model i chociaż nie wyglądało to na wh/esp podczas tego jak poruszał się po mapie, to jednak nie ma takiej siły żeby za każdym razem pakować pestki po modelu, zwłaszcza jak się rusza. Co prawda jest plugin który pokazuje dmg, no ale jednak zawszę gracz może pójść lewo, prawo, kucnąć czy cokolwiek. Jeszcze taka ciekawostka, jak byłem death przeleciał mi przed oczyma bodajże "BILLY JEAN" i chociaż movement miał normalny, to przy 1-2 akcjach ciekawie lockował mu się na typie celownik. Tzn. Kiedy wjechał cel na model, weszło full auto tylko i wyłącznie w model, nie poszedł recoil na boki ani do góry. Cóż skill, fart albo aim. Gram już w to tyle że wszystko co podejrzane widzę gołym okiem. Wracając do tematu, wyobrażam sobie jak płaczą ludzie kiedy w rundzie zabijam powiedzmy 5-6 z czego każdego hs, ale niech chociaż admini którzy już mnie banowali, nie robią tego ponownie i zbyt pochopnie.

 

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawda jest taka, że wykonujemy swoją pracę, a wiadomo jak z graczami raz czysto raz na haxach raz jeszcze coś. I tak można się przekomarzać, ale i tak zawsze ktoś będzie winny, ktoś inny poszkodowany. Od tego jest funkcja admina na serwerze cóż no... masz pecha, ale co poradzić. Grasz jak grasz musisz ponosić tego konsekwencje :P

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grasz jak grasz zabrzmiało jakby grzechem było karać hehe, no ale oczywiście tylko żartujemy. No cóż, grać i karać będę dalej, może po tych kilku wypowiedziach i tym że niektórzy widzieli jak gram, banowali, widzieli ssy, to banów będzie mniej, oby hehe.

 

 

 

Można close. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy admin ma obowiązek wchodzenia raz dziennie na forum. Nie wyobrażam sobie, żeby przy tej okazji nie spojrzał na prośby o UB. Admini proszę abyście zerkali kto dostał UB, przyglądajcie się również graczowi skrupulatniej. Każdy kolejny ban jest bardziej irytujący od poprzedniego jeśli gracz jest czysty. Poza tym każdy gracz, który wcześniej był banowany jest Wam ogłaszany w say, że wszedł na serwer. Proszę, dokładniej przyglądajcie się graczom. U nas nie panuje zasada "najwyżej wstawi ss`y".

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...