Skocz do zawartości
Gość

Ban na cod mod

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo dla tego admina co dał mi bana po prostu brawo! dobrą macie tu administrację ..Gram sobie i dostaje bana myślę sobie jakaś pomyłka ale jednak nie dostałem bana za AimBota śmieszne żebym kurwa ja był odpalony no to bym sobie dupy nie zawracał ale nie kurwa jakiś nie kompetentny admin dał mi bana za nic grałem sobie normalnie! jak przyzwoity człowiek ! a wiec proszę o jakieś dowody bo ss*y nie ma a przy każdym banie admin powinien robić ss a nie odrazu perm i koniec proszę o dowody w formię ss od admina lub demka ! proszę o ub WIELKIE BRAWO DLA NIEGO ! on powinien stracić admina bo chyba nie wie o co chodzi w pełnieniu roli administracyjnej na serwerze CounterStrike.

 

[AMXBans] You are banned from this Server!

 

[AMXBans] You are permanently banned.

 

[AMXBans] Banned Nickname : Darq

 

[AMXBans] Reason : ' Ab '

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

 

[AMXBans] Your IP : ' 178.36.168

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałem zaistniałą sytuację. Tak to prawda. Gracz Darq został zbanowany od razu. Nie miał zrobionych ss'ów. Sprawa powinna zostać rozpatrzona, ponieważ nie ma żadnego dowodu na to że, gracz Darq grał na AimBocie. :)

 

 

 

/Kolego nie masz prawa wypowiadać się w UBT. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. /Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Consek myslalem ze darq, a darq wielkiej roznicy nie ma dlatego dalem bana i ze tez moze ukradli steam lub na ns wszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

5xb.png

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...