Skocz do zawartości
Gość

zabojca

Rekomendowane odpowiedzi

zabojcy mozna albo oslabic statystyki bo ma 30 int i 40 kondycji i chyba 30 hp, to kondycje i int o minimum 15 w dol, albo regeneracje oslabic zeby regenerowala co 4 s 10 hp myslalem ze sami ja oslabicie na poczatku jak ja wprowadziliscie, ale sie tak nie stalo, wiec psize takia o to prosbe aby ta klasa byla nieco gorsza. pooo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za podpisuje się pod tym co powiedział StaszeQ regeneracja hp co 2 sec to troche za mało 4 sekundy minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie jest ok. A ta regeneracja nic zbytnio nie daje w bliższym starciu bo w 2 sekundy to możesz paść i nic Ci nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo ci co graja zabojca beda na nie itd, ale zabojca to naprawde za mocna klasa, przeciez przy vipie to klasa kozacka jak nie wiem, no ale o ile pamietam to ma krytyczne jeszcze i bh wiec to jest pogrom.

 

Ostion zalozmy ze dostanie z granata okolo 200 hp to na vipie jeszcze mu zostaje 55 to obiegnie mape i wroci i ma na pewno okolo 200 juz wiec jak z taka klasa grac, 4 s dac co najmniej i staty oslabic,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na kapciu masz 1/1 z awp wytrzymke m4a1 i jeszcze he.Konspir pulapki scout 1/1 m3 gdzie tez prawie jest 1/2. dlatego zabojca jest premium bo kazda klasa premium powina byc dobra a nie jeszcze ja oslabic co bym w niej zmienil to zamiast bh dal bym 2-3skoki ps stachu krytyki i to wrzucenie bardzo rzadko wchodzi bo jest 1/19 jak sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kapitan jest w sam raz i konspir, ale zabojca przesadzony wiem ze masz wysoki lvl i td i oslabienie boli, ale coz, krytyczne sa 1/6 a to duzo 2 - 3 skoki serio??? hahaha to jest lepsze niz bh hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


StaszeQ mają osłabić bo co? Bo TY tak mówisz?

 

Hahah! To mnie dobiłeś!

 

Nikt nigdy nie pisał skargi że zabójca za mocny, że to, że siamto; tylko TY widzisz największy problem i najlepsze w tym wszystkim jest to, że sam tą klasą nie grałeś a płaczesz, bo zapewne wszedłeś w minę, czy padłeś od gracza "pozdro600".

 

 

 

Twoje argumenty są co najmniej żałosne a pisownia co najmniej śmieszna.

 

Tyle ode mnie. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak dla mnie kapitan jest przesadzony 100 wytrzymalosci to na 150 bd mial jej 200+ hity z platynami po 20 ? wiec dlatego jak oslabiamy zabojce to tez kazda premke zeby bylo równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Boooooze, niektorzy sa tak zalosni jak czytaja cos a nie rozumieja nic, tu chodzi o to zeby dawac pomysly na poczatek czy oslabiac czy nie a potem co, ja bym wiaadomo chcial wyrownac ta premke z innymi, i jestem ciekaw co do powiedzenia maja inni, a ty wyjezdzasz mi ze jestem zalosny od razu, nie moja wina ze nie potrafisz zrozumiec sensu pisania watkow na forum, przeczytaj definicje "forum" dokladnie na googlach i wroc tutaj i napisz cos zwiazanego z tematem, ale pozdro nie chodzxi mi tu zeby tobie akurat oslabic gre czy cos, skad to sie wzielo, ze akurat grasz to nie moja wina, wiele osob ta klasa gra i to mnie zmartwilo, ze za wysoki poziom jest i ludzie ktorzy nie chca wyadc kasy na premke, maja po prostu ciezko, moglbys pomyslec troche o wlasnie tych osobach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mało gra zabojca z 6-7 osób a kapitanem,konspiren,ninja to juz inna sprawa tak a te klasy sa duzo za dobre nawet sama ninja wiec sorry staszek jest tez duzo zwyklych klas lepszych od premek np duch kapitana jak ma full inta i ma jakies naboje lub mozg generala to wali po 60-70 jak masz 70 wytrzymki to tez lekka przesada tak samo amadeusz 15+int jak sama mp5 wali po 20+- + int i jeszcze jakis perk tez bym zmniejszyl do 5-7dmg a o generale i admirale nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naucz się czytać ze zrozumieniem:

 

Twoje argumenty są żałosne a twoja pisownia śmieszna.

 

 

 

Czytałeś już wcześniejsze posty?

 

Ktoś ci napisał, że jak jeden ogarnia daną klasę, to drugi robi temat żeby ją osłabić.

 

Jesteś jak taki forumowy troll, który tylko czyha na okazje, żeby coś osłabić "bo mnie zabija w grze".

 

Wiesz kolego co to jest balans w ogóle?

 

Myślisz, że jakby ta klasa nie była zbalansowana w stosunku do innych klas premium to miała by racje bytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wlasnie o to chodzi ze nie jest... poaptrz na staty i reszte, sorki pozdro ale zadna klasa nie ma takich stat jak zabojca, oprocz kapitana ktory ma 100 wytrzymki, a to az takie mocne zajebiscie nie jest, ujdzie nawet, a wszystko co ma fulkl int jest dobre tak apropo, a amadeusz jest slaba klasa dla mimo ze nia gram, ma 0 int na poczatek tylko 115 hp i 10 speeda i nic wiecej niby 15 dmg z mp5 ale zanim wbijesz taki lvl to cie kazdy ma na 2 hit, a ratm wypowiedzi przestalem czytac bo nie wiem co on cpie ze takie bzdury gada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie można go oslabic ale jak oslabimy reszte premek.Mowisz ze ja sie kłócę bo nią gram a jak powiedzalem o kapciu i konspiru też zacząłeś się burzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


StaszeQ czytam twój post 4 raz i dalej nie wiem o co w nim chodzi.

 

 

 

Zapytam jeszcze raz: grałeś ty człowieku tą klasą kiedykolwiek? Jeżeli nie grałeś to skąd człowiecze masz jakiekolwiek pojęcie czy ona jest mocna czy nie? Bo pozdro który nią ogarnia cie dednął parę razy?

 

OMG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro musisz grac klasa jakas zeby wiedziec czy jest dobra to pozdro do cb, skoro nie umiesz przeczytac jakie ma staty i jakie umiejetnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to wam wyprostuje sprawe...ja gram konspirem i zabojca. Na prawde nie widze jakiejs duzej roznicy w tych dwoch klasach bo fragow na koniec mapy mam mniej wiecej tyle samo...z tego co widzialem w grze to najbardziej wykozaczona klasa jest kapitan...z famasa dostaje w cialo po 5 gora 7 dmg awp 1/1 i jeszcze m4(moim zdaniem powinien miec m3 jak konspir). wiec moral z tego taki,ze albo oslabiac wszystkie albo zadnej bo zabojca wcale taki dobry nie jest,jak napisal kolega wyzej klasy premium sa w miare zbalansowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spokojnie po co spam. Najlepsza klasa prem to kapitan kto gral ten wie dlaczego. Zabojca to srednia klasa chyba ze ktos szybko wbije lvl. Widze problem polega na minach bo glownie one zabijaja. Krytyczne zadko wchodzi a autobh tez malo osob uzywa. Ja widze 2 rozwiazania. Pierwsze to patrzec pod nogi a 2 to szukac perku `kara sapera` i po problemie. A oslabiac klas nie ma sensu bo sa zbalansowane zabojca vs kapec na rownych lvl to porazka zabojcy, na odleglosc awp a przy bliskim spotkaniu zbic kapcia hitami po kilkanascie dmg w korpus jest naprawde ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SQN, tylko widzisz że StaszeQ jest "bossem" i wydaje mu się, że nie musi zagrać daną klasą żeby wiedzieć czy jest mocna/słaba.

 

Jak pooglądam zdjęcia Włoch na grafice Google, to mogę powiedzieć, że są piękne bo tam "byłem"?

 

 

 

StaszeQ nie wiem ile jeszcze osób musi napisać, że ta klasa jest OK, żebyś dał sobie siana...

 

 

 

10% spam. Czy to jest temat o administracji? Bad ek`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

SQN, tylko widzisz że StaszeQ jest "bossem" i wydaje mu się, że nie musi zagrać daną klasą żeby wiedzieć czy jest mocna/słaba.

 

Jak pooglądam zdjęcia Włoch na grafice Google, to mogę powiedzieć, że są piękne bo tam "byłem"?

 

 

 

StaszeQ nie wiem ile jeszcze osób musi napisać, że ta klasa jest OK, żebyś dał sobie siana...

 

 

Popieram sqn widzi tylko swoje racje i ferelre.

 

A co do tematu oraz min to pytanie takie mam:

 

Czy można stawiać tu miny?

 

9o7nno6r1c6t_t.jpg

 

nft9hqzf44p1_t.jpg

 

918rbcz9rcu7_t.jpg

 

 

 

// 10% za post nie na temat. Inny dział jest na skargi. //Bad ek`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za oslabieniem klasy albo regeracje zmniejszyc albo miny oslabic albo co innego bo 4 miny pod rzad 1 skokiem to tzreba byc bosem zeby przeskoczyc a krytyki u zabojcy czesto wchodza a auto bh juz nie bede mowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wracam do pytania:

 

bloody grałeś tą klasą, skoro mówisz, że krytyki często wchodzą i autobh się przydaje?

 

Jeżeli nie to wybacz ale nie pisz takich durnych postów jak StaszeQ.

 

 

 

PacMan, to jest obszar Bomb Site'u więc stawianie tam min jest karane banem.

 

 

 

10% spam. Bad ek`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie bo ja mam 70lvl i on gra kapitanem i wyladuje w niego caly magazynek i deda to juz nie nie trzeba to zmienic natychmiast krytyki wchodza bardzo zadka a maja miejszy % na wejscie niz u admirala/generela na natychmiastowe zabicie a u nich wchodzi co 2-3 strzal wiec prosze cie

 

 

 

//Który to już jest Twój post w tym temacie? SPAM //Bad ek`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...