Skocz do zawartości
Gość

Skarga StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:23-08-2013 18:03

 

Nick admina/gracza, który zawinił:StaszeQ

 

Dowody:Demko

 

Świadkowie: Ostatnio wpisałem cały serwer ale nw po co to w ogóle. Może lepiej napisze " HLTV "

 

Uzasadnienie: Admin złamał kilkakrotnie regulamin. " Chodzi głównie o TXT "

 

 

 

Rozpis demka:

 

01.29.29- Wskoczył na skały gdzie zwykli użytkownicy nie potrafią wejść tzw" TXT "

 

03.05.38- Gracz znów zszedł z TXT co widać na demku że oparł się.

 

05.28.04- Gracz świadomie wskoczył na TXT.

 

06.52.33- Gracz znów dotknął TXT

 

12.37.96- Gracz wskoczył w miejsce gdzie zwykli użytkownicy nie mogą wejść tzw" TXT "

 

15.10.44- Gracz znów zleciał z " TXT "

 

 

 

Oto ładny dowód "

 

[Amadeusz - 70] *DEAD* StaszeQ : ja nikogo nie zabilem i przeprosilem wiec ciiiii "

 

Co do tego to ja cicho napewno nie bd.

 

 

 

 

 

Podpisuję się z tego co pisałeś nie chcący wchodziłeś na TXT minimum 6 razy dla ciebie to nie chcący zeskakiwać z TXT.

 

Ktoś nie chcący włączy " Aima " i też mu nie dasz bana?

 

Dla mnie to jest żenada że gracz ciągle łamie regulamin.

 

To ty powinneś wiedzieć co gracze mogą a czego nie.

 

 

 

Scan: https://www.virustotal.com/pl/file/428a189a233b078b834b2b9f8fcfe2e36998494b56b7edf15c4b08126b1962d3/analysis/1377329777/

 

Demko: http://www43.zippyshare.com/v/73688158/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie skarga słuszna sam nawet jestem świadkiem tak samo może nie mam dowodów ale gracz migull http://aquax.unixstorm.org/amxbans/ban_list.php?bid=33613 dostał od niego perma za reklama natomiast gracz owszem spamował o serwerze diablo mod ale nie podawał nawet IP, w żadnym stopniu nie była to reklama.

 

Pouczyłem go że za to może skarge dostać a on mi wyjechał z tekstem że jestem adminem tydzień a on 6 miesięc i wie lepiej kiedy ma banować najwyraźniej nie wie bo gracz dostał bana za reklame nie podając wg żadnego adresu lub IP

 

 

 

Widać to na tym demku: http://speedy.sh/JBvhC/nazwa-1308231858-cs-italy.dem

 

 

 

Nie widać momentu bana dlatego że demko nie zaczęło się od początku mapy nie wiem dlaczego... ale na samym początku widać jak do mnie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin staszeq za dużo sobie pozwala.

 

Była moja skarga tak samo do tego doprowadziła.

 

A admin następny SQN poparł go chociaż zmiana mapy była po 7sec nowej mapy.

 

 

 

Chciałem przypomnieć administracji o regulaminie i banowania ludzi za PING , CELE

 

Bo admin SQN daje za te 2 wykroczenia bany powyżej 30min ostatnio byłem świadkiem za PING ban 1h? Coś raczej jest nie tak jak dla mnie prosił bym administracje o wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O to jednak wtedy tez dotkanlem txt, no coz przepraszam, za pierwsze txt przeprosilem graczy bo nie chcacy wszedlem bo mi myszke scielo. A nastepnie myslalem ze przelece ale sie nie udalo troche zachaczylem i widac dotknalem, TAK WIEC przepraszam PRZYJME KARE ZA TO. A ty hpa jestes powazny koles bindowal nazwy klas klasy itd co ma do zaoferowania na koniec nazwe serwera, i to nie jest reklama? Serioo? HAHAHAH A co do sprawy ze sqn i banowaniem powyzej 30 minut to jest normalne gdy ktos ciagle lamie regulamin i jest banowany na 30 minut i nic nie pomaga, to w reg jest nawet ze najpierw do 30 minut a potem wedlug uznania czy tam do 3 max, wiec pac man na sqn nie wjezdzaj bo nie masz racji. A co do poprzedniej skargi rowniez nie miales racji, h@ ci to nawet powiedzial a ty nadal cos gadasz o niej, zapomnij o tym wkoncu...

 


 

ahaaaa, hpa to złóż skarge a nie tu cos piszesz jak uwazasz ze zle zrobilem, a nie wrabales sie w inna skarge i bez dowodow,piszesz cos nie zwiazanego z tematem, sorki ale tak sie nie robi, widac fajnym sie jest tylko jak sie jeszcze nie ma admina i wlasnie sie zlozylo podanie, bo jak juz sie go zdobedzie to mozna miec wyje*** co?

 

Ile razy widzialem jak inni sie pomylili albo zlamali nie chcacy reg, jako admin i kolega nigdy nie na skarzylem ale widze ze skarzenie na innych spodobalo ci sie, tak wiec strasznie mi przykro z tego powodu ze taki jestes,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku ale w tej sytuacja ja się uśmiechnąłem i powiedziałem ci z uśmiechem na twarzy że możesz za to skargę dostać bo nie słusznie zbanowałeś więc nie musiałeś tak reagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wbij na jakis serwer i binduj jego nazwe i co on ma do zaoferowania i zobaczymy czy bana nie dostaniesz, wiele razy widzialem na innych serwerach jak lecialy bany za takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staszeq, rozumiem że raz Ci się myszka zacięła, ale Pacman w rozpisanym demku wskazał na ten sam wyczyn sześć razy. Co o pozostałych przypadkach masz do powiedzenia?

 

Co do banów za ping powyżej 30 minut. Niestety w większości przypadków jeden krótki ban nie motywuje gracza do poprawy pingu. A za kolejne to samo wykroczenie należy się ban z powiększoną karą. Sami jako użytkownicy serwera wiecie, że lagujący gracze psują przyjemność z gry, dlatego admini stosują takie a nie inne zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


RE: Skarga StaszeQ

 

A admin następny SQN poparł go chociaż zmiana mapy była po 7sec nowej mapy.

 

 

 

gosciu- staszeq dal vote w porozumieniu z innymi adm wiec nie rozumiem twojego zachowania po 2 w poprzedniej skardze napisales ze nikt sie nie skarzyl na mape- rozumiem ze masz admina juz i czytasz u@ tak?

 

 

 

 

 

 

 

Chciałem przypomnieć administracji o regulaminie i banowania ludzi za PING , CELE

 

Bo admin SQN daje za te 2 wykroczenia bany powyżej 30min ostatnio byłem świadkiem za PING ban 1h?

 

 

 

gosciu ode mnie to 3 kroki w bok, popatrz sobie w amx a nie oklamujesz uzytkownikow forum!!!

 

nie pamietalem takiego bana wiec sprawdzam amxnbans i co sie okazuje? ze klamiesz!!!

 

po 1- ostatnio tzn kiedy?! ja sprawdzilem amxbans do polowy poprzedniego miesiaca i nie widze takiego mojego bana

 

po 2- klamca zawsze klamie a ty slowny nie jestes, co pokazuje post : http://multi-head.pl/showthread.php?tid=12216 wypowiedziales sie raz na NIE a po chwili na TAK wiec jak mamy to rozumiec? wazelina?

 

po 3- http://multi-head.pl/showthread.php?tid=12287 wydaje mi sie ze to jest powod twojego zachowania, poprostu nie potrafisz jak facet przyjac krytyki a w dziecinny sposob chcesz sie mscic za slowa staszq'a w twoim podaniu,

 

 

 

tak wiec prosze H@/moderatora o ukaranie tego goscia z powodu obrazy! dlaczego? nie pozwole zeby byle gosc publicznie pisal ze nie znam regulaminu poniewaz jak widac w amxie bany moje sa przepisowe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok to tak wszedlem 3 razy na txt raz przysiegam zgubilem sie na gorze tam i mysalalem ze przelece, widac tam gdzies ze tylko zachaczylem, wiem txt, potem zacielo mi myszke serio, a 3 txt, nie wiem gdzie mozliwe ze dotknalem ale na pewno nie chcacy, nic nie robilem specialnie, po prostu dostalem fajny perk i sobie latalem, i nie mialem wprawy i tak o to zjeb** i mam skarge, Takze Przepraszam za to, wiecejj sie to nie powtorzy, a co do tych slow sqn'a o twoim podaniu versus i moim na nie tez odczulem takie wrazenie ze sie mscisz, ale to nie wazne, a co do sqn sprawdzilem amx to co podal i faktycznie nie ma tam takich nawet sytuacji, tak wiec, za klamstwo nalezy ci sie kara, tak jak i mi za to txt! Pozdrawiam, a z hpa chyba wyjasnilem wszystko, jedno co mnie zabolalo ze rozpisales sie z tym na forum, choc nie miales racji, bo az sie spytalem aquaxa o to, pamietaj zeby banowac takie osoby. Nie wiedzialem ze piszac mi "nalezy sie skarga", nie piszesz tego na powaznie nie widzialem zadnej emotki to co mialem sobie pomyslec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ StaszeQ na nikogo się nie mszczę!

 

Wkurza ludzi jak stajesz się super bohaterem SQN też wkurzył mnie jak magika poucza a sam jest tzw" Dupa wołową " za przeproszeniem jak pół serwera pisze o cziterze sqn woli wyjść z serwera lub zbanować typa za cele na godzine.

 

SLP nauczył mnie regulaminu swoją postacią i obiecałem sobie że bd konsekwentny co do tego.

 

Byłem kiedyś H@ i wiem co i z czym się je. Gram na tej serwerowni nie dlatego że fajny serwer czy coś. Poznałem tu naprawde fajnych ziomków " jupiczek " mogę to smiało powiedziec nawet adminowi jednemu dałem steama żeby dostał admina. I tak się stało nie obchodzi mnie czy masz zły dzień czy gorszy traktuj ludzi równym a nie zaczynaj czy ktoś jest gorszy czy ktoś jest noobem bo gra ninja.

 

 

 

Prosił bym o wypowiedź H@ bo spam się zrobił a sytuacje trzeba jak dla mnie wyjaśnić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...