Skocz do zawartości
Gość

Ostatnia próba :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [J]ack pa[R]ro[W]

 

Wiek: 15 ale dobry ogar w byciu adminem :)

 

Doświadczenie (w byciu adminem):dobre

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7

 

Staż w CS-sie: dochodzi 5 rok

 

Steam / NonSteam: Steam :)

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ mało adminów na serwerze widzę, a jak adminów nie ma to uspokajam graczy tylko Pisaniem np "Kultura" "Uspokójcie się" bo nic innego nie mogę zrobić, nawet przy adminach tak robię, i jako Admin chciałbym temu zapobiec, Ludzie mogą potwierdzić :) A najbardziej chciałbym pomóc w dalszym rozwijaniu serwera DD2 jak i całej serwerowni :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy od dnia, ale około 2-3h

 

Kontakt: Steam, gg.

 

 

 

Wiem że 15 lat ale ogarniam Admina i wiem do czego on jest, nie bawię się, tylko robię co do mnie należy, jestem na jednej sieci adminem od Lutego i żadnej skargi która mogła by zrobić dla mnie na złe nie było, jeżeli podanie zostanie odrzucone z powodu wieku to ok :) Zrozumiem, ale ja chce tylko pomóc. :) Jestem Adminem na innej sieci, ale to nie będzie problem jak zostanę tutaj adminem :) Mało czasu poświęcam tam na serwer bo mało się dzieję, a i tak jak wchodzę to wszyscy wychodzą :) Więc więcej gram u was na DD2, tam tylko bardziej jestem na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z całym szacunkiem, ale nie spełniasz kryteriów. Otóż wieku. Druga sprawa to, że masz admina na innej sieci, potrzebujemy osób lojalnych. Poznałem Cię w grze i na TS, jesteś w porządku, lecz niestety muszę odrzucić.

 


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...