Skocz do zawartości
Gość

DD2 She Sexy "mass fk" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: She Sexy

 

Godzina, data zdarzenia: 21.08.2013 - 12:11:11

 

Mapa: DD2

 

STEAM_ID / IP: 83.4.31.31

 

Uzasadnienie: Zacznijmy od tego że nie wiem za co dostałem bana... Powód "mass fk" WTF ? Poza tym nie było mnie w domu o tej godzinie a ban wygasa dopiero za tydzień. Prosze o UB i wytłumaczenie powodu bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałeś bana za mass fk czyli na serwerze Jail Break bez powodu zabijałeś co do tego że nie było Cię w domu ciężko jest udowodnić jeżeli nie Ty to może ktoś grał na Twoim kompie poprostu ale za to Ty odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mass fk, czyli grałeś na serwerze JB i zrobiłeś masowe freekille, czyli będąc w CT zabijałeś więźniów bez powodu. Ban na tydzień, czyli robiłeś to specjalnie po licznych ostrzeżeniach. Masz jakiś dowód, ze nie było cb w domu?

 

-----

 

Sory że podobny post, ale gdy pisałem odpowiedź nie było postu Taktowanego. :)

 

-----2

 

Tak, ale serwery oprócz COD'ów mają połączonego AMX'a. Więc jeśli dostaniesz bana na JB, to na innych też masz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale dostałem bana na DD2 a nie JB

 


 

To powinienem dostać bana tylko na JB a nie wszystkie serwery. Grał mój młodszy brat, który nie ogarnia, ja miałem trening. Na DD2 mam vipa i nie chce czekać tygodnia na UB, ponieważ leci mi czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musisz liczyć na wyrozumiałość H@. Niewiem, może w zamian za zdjęcie bana, pozwolą ci zrobić np. 30 reklam. Ale teraz to już tyczy się DD2 a nie JB. Więc powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widać po moim profilu gram uczciwie i tylko na DD2. Z całym szacunkiem ale nie mam ochoty robić jakiś reklam bądź czekać tego tygodnia

 


 

To co ze mną będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...