Skocz do zawartości
Gość

Jaka jest rola Admina na serwerze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Mam pytanie co robią admini na serwerze FFA ? Czy ich rola to tylko gra, czy też specowanie graczy...Bo gram tu dość często praktycznie do 3 h dziennie i wielu ludzi wchodzi na wh a admin nawet dupy nie ruszy żeby go sprawdzić lub zbanować..... Przykład gracza "WYRUCHAM ZACNA MATKE" 1027 STEAM_0:1:17899505 za przeproszeniem napier**la przez ściany gracz na steam, wchodzę na banid.pl po wpisaniu id gracza okazuje sie ze ma bana na antycheat.pl pisze to adminowi na say@ a admin nic, gracz sam opuszcza grę...Przykład drugi nie pamiętam nicku gracza, ale jest często na serwie... Mam tylko jego ID 0:0:37643056 na banid.pl pokazuje ze na wszystkich serwerach publicznych jest zbanowany i na blacklisted jego nick w grze to Bartek coś tam. Mnie wyzywa od wh a sam cały steam zbanowany... Jaki jest sens roli administratora ? Nie wspomnę o graczach ns bo co drugi odpalony lata po scianach celownikiem Typu "Anal jest do dupy" jeśli dobrze pamiętam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W związku z tym, że nie współpracujemy z żadną z powyższych instytucji, bany tam rozdawane u nas respektowane nie są. Inną sprawą jest pozwalanie gry odpalonym. Czy zgłaszałeś na u@ fakt cheat`owania? Może podasz nick admina, który to rzekomo olewa swoje obowiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zgłaszałem, nie podam nicku adma nie będę sprzedawał :)

 

 

 

 

 

 

W takim razie kompletnie nie rozumiem tego tematu założonego przez ciebie ..... To i tak jest do sprawdzenia który admin był wtedy obecny na serwerze, podając jego nick zaoszczędzisz czasu "czerwonym" przeszukując logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak masz jakiś problem z cziterami, to zaproś mnie na steam: opertywny_oprawca, a zawsze wejdę i zbanuję ;) A co do sprzedawania, to takie coś jest śmieszne... Narzekasz na admina, a nawet nie możesz powiedzieć kto to... W takim razie zamykam ;) Jak sobie przypomnisz, który to był admin, to napisz skargę i dodaj dowody...

 

 

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...