Skocz do zawartości
Gość

Prosze o UB nicco /A/

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: nicco /a/

 

Godzina, data zdarzenia: 20.08.2013 - 14:31:22

 

Mapa: de_dust 2

 

STEAM_ID / IP: ID_LAN / 83.28.123.75

 

Uzasadnienie:

 

Admin "7" dał mi bana - powód "czitowanie". Śmiać mi sie chce bo po raz kolejny dostaje bana na waszym serwie pod pretekstem ze mam czity. I to za każdym razem gdy wchodze na NS. Bo jak gram na steamie to oczywiście nikt sie nie czepia. Ale gdy już tylko na NS wejde i to na tym samym nicku i zabije paru gości to zaraz ban leci o_O tyle osób gra u was na NS i mają dobre staty i jakoś im banów nikt nie daje a ja nie pogram dłużej niż pare minut i ban. Irytuje mnie ciągłe wstawianie ss'ów. Poza tym nie jestem nowicjuszem i jakimś botem bo pare lat gram w Cs'a. Mam nadzieje, że już nie będę musiał tutaj znowu zaglądać. Pozdrawiam nicco /A/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak mi ich nawet nie zrobiłeś !! a tamten ban co mi Sprite dał to wstawiłem ssy. za to ty mi żadnych nie zrobiłeś ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo ja ci ss nie robiłem. Nie było po co >>>>hltv prawdę powie

 

 

 

edit; zgadza się wstawiłeś tamte ssy i dostałeś ub ,a w amx nadal masz bana aktywnego za tamte ssy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak mam zmienne. ale przecież gram na steamie i gram dobrze. wejde na NS i po paru minutach ban leci.. chyba ze 4 razy już bana dostałem pod tym samym nickiem na którym gram na steamie czyli nicco /A/.

 


 

obejrzałem demko i nie wiem nadal na jakiej podstawie dostałem bana -.- normalnie zabiłem dwóch kolesi, przeciez ich widziałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Demo 1

 

 

 

1;25 - aż padnie " norecoil/aim ?"

 

 

 

3;50 to samo

 

 

 

Demo 2

 

 

 

20;40 nr/aim

 

 

 

Zwróćcie uwagę jak "latają" jego wystrzelone naboje tam gdzie celownik tam leci kula przy full auto . Zero jakiegokolwiek rozrzutu. Wiem trzy akcje to mało , ale w tym przypadku myślę że wystarczy. A tak na marginesie mając "niby" steama , grasz Ns ? ( żeby Vac nie zbanował ? ).

 

 

 

demo 1 http://speedy.sh/PHvbv/nico1.dem

 

 

 

demo 2 http://speedy.sh/6UnGn/nico2.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zaczynasz mi koleś podnosić ciśnienie. zero rozrzutu ? to ty chyba ślepy jesteś. umiem ogarnąć rozrzut, zresztą wystarczy troche poćwiczyć. grałeś na serwerach DM ? ja gram na takich serwerach cały czas i uwierz mi, że pewne nawyki typu szybkie namierzanie i strzelanie to norma i można sie czegoś takiego nauczyć. do tego dochodzi fart, bo każdy ma farta w pewnym stopniu. nigdy nie grałem na czitach i zamiaru nie mam bo za długo w tą gre gram, żeby pomagać sobie haxami. i na marginesie dodam, że steam jest mojej siostry i gram wtedy gdy ona nie gra ( ja swojego sprzedałem dawno temu, bo miałem małą przerwe w graniu) i nie mam wyjścia i musze grać czasem na NS. zresztą pomyśl. skoro gram na jednym nicku na steamie to po co miałbym grać na NS na tym samym nicku z "rzekomymi" czitami ? bo jak mi dales bana to i na steamie nie moge wejść przecież ? o to miałoby mi chodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...